Skocz do zawartości
pabloni

K7VTA3 czy K7S6A

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie miałem płyte główną K7vta3 zepsuła się dałem do naprawy i powiedzieli że nie da się zrobić i dali mi płyte K7S6A.....Dobrze zrobiłem że ją wziałem czy miałem chciec tak samą płyte jak wtedy zyli K7VTA3?????????????? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej było dopłacić parę złotówek i wziąć to co ja mam. na prawdę niewiele ustępuje nF2 i kosztuje 229 w komputroniku. i dodajączytnik kart flash, który można sprzedać.

ale ogólnie SIS nie jest złe, ten ECS K7S6A powinien być mniej problemowy niż K7VTA3 (z tego co forum czytałem tak wynika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie k7s6a jest lepsza od k7vta3 glownie dzieki wiekszym mozliwosciom o/c

trzem kumplom to kupilem i nie sprawia im problemow (inna sprawa ze nie wymagaja od tego sprzetu cudow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki procek to spokojnie wystarczy ... ale na xp to można się z tą płytą tylko pochlastać.

Właśnie Atlona Xp można tam wsadzić bez żadnych problemów np Atlon 2.4 ghz u 0.13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki procek to spokojnie wystarczy ... ale na xp to można się z tą płytą tylko pochlastać.

Właśnie Atlona Xp można tam wsadzić bez żadnych problemów np Atlon 2.4 ghz u 0.13

To jest forum o podkręcaniu czy marnowaniu procków ??? Chodziło mi o to że wlozyc to se mozesz, ale pokrecic to se tesh mozesz ... wiatraczkiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECS K7S6A to calkiem fajna płytka tylko dlaczego nie ma do niej nowych biosów ??, nie wierzę żeby goście zrobili bios doskonały. Mam paru znajomych ktorzy mają te płytki i nie ma z nimi żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECS K7S6A to calkiem fajna płytka tylko dlaczego nie ma do niej nowych biosów ??, nie wierzę żeby goście zrobili bios doskonały. Mam paru znajomych ktorzy mają te płytki i nie ma z nimi żadnych problemów.

biosy to sa chyba 4 ;p

ost 1.0f

 

co do samej plyty nie narzekem (no moze troszke;)

mam proca ktory sie cienko kreci wiec jak dla mnie wystarczy ale 166 nie wyciagne

 

gotowe schematy fsb ... nieciekawie i malo

napiecie na procu co 0.25 max chyba 1.85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepsza niż K7VTA3. W tej którą dostałeś można regulowac napięcie. Ustawień magistrali procka jest ze 2 razy więcej (KTVTA3: 133,140,150,166). O 166 możesz chyba zapomnieć. Na K7S6A kumpel wykrecił Palominio 1,7 na 2000+. Dobrze trafiłes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...