Skocz do zawartości
piotrkierys

Asus RT AC66u+ Internet radiowyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie

W sprawach sieciowych jestem zielony dlatego proszę was o pomoc .

Mój problem polega na tym że chciał bym uzyskać dostęp do routera z zewnątrz Posiadam Internet radiowy odbierany za pomocą Ubiquiti NanoStation 5 podłączony kablem do routera Asus Rt Ac66u wszystko skonfigurowane domyślnie wszystko działa ,w ustawieniach routera wyświetlił się pomarańczowy wykrzyknik z informacja (IP WAN nie jest zewnętrznym adresem IP. Zewnętrze usługi wykorzystujące adres IP nie będą działać ) adres jaki dostaje ruter od NanoStation to 192.168.1.2 a Adresy jaki wysyła ruter do wszystkich urządzeń to 192.168.2. ....Proszę was o pomoc co mam zrobić żebym mógł się dostać do routera z zewnątrz

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby połączyć się ze swoim routerem musisz znać swój adres IP zewnętrzny. 192. to są adresy prywatne wewnątrz sieci w domu. 

 

Tutaj możesz sprawdzić swoje IP: http://www.pokapoka.pl/

 

W domu na routerze musisz włączyć opcje zdalnego dostępu,, ustalić login hasło i numer portu, domyślny 8080. 

 

Spróbuj póżniej z innej sieci, może być nawet z telefonu po sieci komórkowej wpisać IP i powinneś się połaczyć.

Edytowane przez Soobek_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi teraz ciężko co kolwiek zrobić bo niema mnie w domu dopiero w piątek będę

A do tej anteny nanistation 5 to się loguje z adresub192.168.1.1

A jak wchodzę w ruter Asus to widać że dostaje Internet z 192.168.1.2

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

 

Ja Myślałem że na tym Asusie połączenia się przez serwer DDNS bo jest taka możliwość

Tylko Adres WAN IP nie morze być adresem prywatnym 192.168......

Edytowane przez piotrkierys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...