Skocz do zawartości
nowy111

Palit 1050 problem z uruchomieniem karty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich piszę ponieważ dziś zakupiłemsobie palita 1050 2 gb lecz po podłaczeniu do komputera monitor pokazuje czarny ekran i jakby sie wyłącza czy ktoś już miał podobny problem?

 

Mój sprzęt to 

Gigabyte Q77m-d2h

intel i3 3250

8 gb ramu 

zasilacz chiftec 400w

 

Proszę o pomoc

Edytowane przez nowy111
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już trochę desperacja ale właśnie od rana już się z tym męczę najpierw okazało się że nie mam takiej przejściówki tylko z 4 igłami


co może być przyczyną przeszukałem google ale nie znalazłem odpowiedzi mam 2 kompa z amd 965 be i tam jest ten sam problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=2724&lang=en&pn=NE5105001841-1070F&tab=ga

 

Gniazdo wygląda jak na powyższym zdjęciu? Tam nie ma sygnału analogowego, żadna tego typu przejściówka nie zadziała.

 

przecież DVI to nadal cyfrowo

w sendo na kablu hdmi podlaczona do tv działa

 

to albo przejściówka HDMI>DVI jest uwalona albo Twój monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie zrestartowałem komputer znowu na monitor bez karty i rzeczywiście na hdmi śmiga aż miło czyli z tego wniosek że muszę wymienić monitor ? czy jest jakieś inne wyjście?


monitor na pewno dobry bo sprawdzałem też na 2 monitorze, czy jest jakaś przejściówka która by mi pomogła ominąć kupno nowego monitora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w monitorze jest d sub w karcie tak jak na obrazku Klausa

przejściówka na 4 poście nie zdaje egzaminu więc może d-sub hdmi??

 

przejściówka nie jest w stanie zamienić sygnału cyfrowego(hdmi) na analogowy(vga)

takie coś potrzebujesz jeśli chcesz koniecznie używać tego przestarzałego monitora z vga

 

http://allegro.pl/adapter-konwerter-z-hdmi-do-vga-kabel-dsub-new-i6589942965.html

Edytowane przez twardziel_psychopata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzięki za wczorajszą pomoc dziś kupiłem adapter hdmi vga i obraz się wyświetla lecz miga po chwili i pojawiają się zielone paski a co najgorsze mój drive boster nie wykrywa że karta jest zainstalowana pokazuje tylko że mam przestarzałem sterowniki do intel VGA, czy instalacja sterowników ręcznie ze strony nvidi może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zainstalowałem stery ręcznie wykryło karte :) ale problem z migotaniem obrazu oraz artefakty pozostał im dłużej chodzi karta tym bardziej się to nasila, szczególnie jak włączam strone internetową. Po pewnym czasie monitor się wgl wyłącza wtedy wystarczy że wyjme hdmi i po chwili znowu włożę i trochę się uspokaja


korzystam z czegoś takiego http://eklik.pl/product-pol-4-Adapter-przejsciowka-Thunderbold-mini-DisplayPort-VGA-bialy-uniw.html?gclid=CN-h-MyesNACFaMocgodnUQKzQ


poprawka z tego samego tylko końcówka hdmi

 

chyba to wina adaptera bo na hdmi problem nie występuje (piszę tak na przyszłość)

Edytowane przez nowy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej wszelkie konwertery i kup monitor z cyfrowym wej.Każdy konwerter DisplayPort - VGA czy HDMI powodują problemy z obrazem,załączaniem monitora lub jego wył. o którym wspomniałeś a część w ogóle nie działa.

Na tego typu urządzenia szkoda pieniędzy i nerwów przy ich działaniu.

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...