Skocz do zawartości
KonradDos

Gogle VR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie da się ukryć, że małymi krokami zbliżają się święta, a ja jeszcze nie mam zakupionych prezentów dla rodziny. Długo myślałem nad prezzentem dla brata i w końcu przyszły mi do głowy oklulary VR. Niestety nie znam się zbyt dobrze na tym i właśnie z tego powodu postanowiłem zarejsetrować się na tym forum. Czy moglibyście polecić mi sprzęt VR do 100zl(może być mały hak). Chodzi mi o coś solidnego, o coś od czego nie wieje tandetą na kilometr i oczywiście jest wystarczająco dobrej jakości. 

Proszę o pomoc!


Oczywiście jeśli jest coś takiego w tej cenie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego dokładnie mają być te Google - granie na PC czy oglądanie filmów lub inna rozrywka via telefon .

 

W drugim przypadku wiedza o tym jaki telefon ma brat będzie przydatna .

 

Co do samych Googli - najtaniej to coś w rodzaju Google CardBoard - cena od 5 $ w tym sklepie

 

Normalne urządenia wyjdą drożej np. Samsung VR Gear to koszt 400-460 zł w zależności od modelu ( są 2 do wyboru ) , tyle że działa to tylko z ich telefonami i to nie wszystkimi - w zasadzie tylko Note 7 czy Galaxy S6/S7 działają z tym .

 

O HTC Vive / Sony PS VR czy Oculus Rift można zapomnieć w tej cenie , najtańszy z tej trójki Sony PS VR to koszt ponad 2 000 zł ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon to LG G2. Kartonowe Google mnie nie przekonują, bo takie można sobie samemu zrobić ;). Widziałem na allegro kilka egzemplarzy wyglądających nawet ładnie, np. coś takiego: 

Jeśli chodzi o przeznaczenie, to raczej oglądanie filmów, ale pewnie tez będzie chciał w coś zagrać w ramach "testu". 


Jesteś w stanie polecić coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...