Skocz do zawartości
disaster3

Wentylatory stockowe z obudowy Fractal Design Nano S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio poszukiwałem zamiennika dla mojego wysłużonego laptopa, któremu padła matryca ale działa jeszcze podpięty pod zewn. monitor 23" FHD. Cel był taki, żeby złożyć mały wydajny komputer, który będzie cichutki. Zamówiłem to co poniżej:

 

Dysk SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB
Napęd DVD-RW: LG GP57EB40 SLIM
Obudowa: Fractal Design Nano S
Płyta główna: Asus Z170I Pro Gaming, Z170, DDR4, SATA3, USB 3.1, mini-ITX
Procesor: Intel Core i5-6600K, 3.5GHz, 6MB, BOX

Pamięć: HyperX Fury Black, DDR4, 16GB(2x8GB), 2400MHz, CL15 (HX424C15FBK2/16)
Zasilacz: Corsair RM550X 80Plus Gold - 550W
Chłodzenie CPU: be quiet! Dark Rock 3 (BK018)
Klawiatura: Logitech K360
Mysz: Logitech M705
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Home PL 32/64-bit BOX

 

Dobrze widzicie nie ma grafiki ;) bo nie gram, poza nieśmiertelną dla mnie Heroes of Might and Magic 3, która powinna pójść na integrze raczej. W domu mam jeszcze SSD Crucial MX100 200GB, które wyjmę z laptopa no i w zewn. kieszeni WD Caviar Green 2TB jako magazyn. Przy takim sprzęcie zasilacz praktycznie będzie w większości jako passive tylko zastanawiam się nad wentylami. Są tam fabryczne 2 sztuki - 12cm (przód i tył). Czy ktoś miał z nimi do czynienia i czy faktycznie są ciche? Bo jako opcja mogę ten z przodu wymienić na 14cm. Wtedy bym pewnie poszedł w Silent Wings 3 bo słyszałem są ciche i wydajne. 12cm z tyłu też mógłbym wymienić tylko z kolei na kolejną 12'stkę bo tam 14cm nie wchodzi. Tylko też nie wiem jaką. Chyba, żeby na razie tego nie ruszać i zobaczyć jak złożę to do kupy jak będą chodziły (zamówienie złożyłem, ale prawdopodobnie dopiero we wtorek zostanie dostarczone). Ale tak zaczepnie pytam bo może, ktoś miał z nimi do czynienia.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...