Skocz do zawartości
dzery

[400-500zł] Płyta głowna do i5 4670k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jako, że mój ASRock h87 pro4 zaczyna juz powoli umierać (niektóre sloty RAM nie działają, USB także) zastanawiam się nad wymianą.

Teraz dwa warunki, które chciałbym, aby płyta spełniała:

- chciałbym, żeby można było coś pokręcić. Nie jakoś mocno, tak o, żebym nie musiał zbytnio chłodzenia wymieniać
- obsługiwała http://www.palmphone.com.pl/pr8456,corsair-vengeance-4x4gb--dimm-1600mhz--ddr3--cl9--xmp-non-ecc--with-heatsink.html te pamięci w dual channel.

Pozostałe podzespoły (o ile się przydadzą)
- GeForce gtx970 G1 gaming
- Fortron BlueStorm II 500W.

Proszę o w miarę możliwości szybką odpowiedź, gdyż chciałbym jutro rano udać się do sklepu i dokonać zakupu. Dzięki z góry!

@EDIT jeśli chodzi o ceny, to 400-500zł to jest max. Wolałbym mniej.

Edytowane przez dzery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Czy możecie mi mniej więcej nakreślić, jakie są różnice między poszczególnymi płytami, które mi poleciliście? Nie jestem jakimś super maniakiem wydajności, nie będę kręcił procesora do 5ghz. Chcę tylko pograć komfortowo w bf1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam osobiście tych płyt, więc niczego konkretnego nie napiszę.

 

Ale wszystkie pracują na Z97 chipset, a to daje możliwość OC Twojego procesora.

 

Patrz też na możliwość CF/SLI.

 

BTW... mam starą płytę Asrock Z77PRO3 i bios tej płyty przypomina bios słynnych DFI, dla tego poleciłem świetnie wykonane mobo Asrocka.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...