Skocz do zawartości
r0xize

[2400zł] Modernizacja PC do nowszych tytułów

Rekomendowane odpowiedzi

Już na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie czuję potrzeby odpalać każdą grę na max detalach, kilkuset fpsach i innych bajerach. Kupiłem wczoraj Dishonored 2 i sobie uświadomiłem, że najwyższa pora zmodernicować trochę mój złomik.

i5-4460, 3.2GHz, 6MB, BOX (BX80646I54460)

MSI H97M-G43 H97 SATA3 M.2 USB 3.0 1150 mATX (H97M-G43)

Gigabyte Radeon R9 280 Oc 3GB (384Bit)

FSP/Fortron 460W (FSP460-60HCN)

Crucial Ballistix Tactical 16GB/1600 CL8

SilentiumPC Gladius M30 Pure Black

Jako, że nie jestem ekspertem w sprawie podzespołów do komputera to jestem otwarty na wszelkie propozycje. Budżet 2400zł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźna sugestia. Przemęcz się tak do połowy 2017.

Zestaw masz jeszcze znośny.

 

Na rynku GPU powinno się sporo dziać w 2017.

Może i w CPU coś się ruszy.

Osobiście gdybym nie musiał wolałbym się wstrzymać, to obecnie moim zdaniem kiepski moment na zakup.

 

Tak czy siak czeka Cię zmiana całej platformy.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźna sugestia. Przemęcz się tak do połowy 2017.

Zestaw masz jeszcze znośny.

 

Na rynku GPU powinno się sporo dziać w 2017.

Może i w CPU coś się ruszy.

Osobiście gdybym nie musiał wolałbym się wstrzymać, to obecnie moim zdaniem kiepski moment na zakup.

 

Tak czy siak czeka Cię zmiana całej platformy.

Zgadzam się w !00%. Nie dość że teraz ceny wszystkiego poszły do góry, chyba najbardziej pamięci RAM. To za kwotę 2400 nie kupisz kompa który będzie dużo lepszy od Twojego obecnego. A dokładać pojedyncze rzeczy nie ma sensu bo obecne części będą boottleneckiem. Odłóż jeszcze ze 600stowek, zostaw dysk(i) jak masz dobre, zostaw obudowę, resztę sprzedaj dołóż kasę do tych 3000zl i spokojnie coś kupisz. W Nowym roku wyjdzie kaby lake, nowe płyty z270 i h270, nowy AMD, więc będzie w czym wybierać. Wsztymaj się i bedzie Pan zadowolony.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...