Skocz do zawartości
Gość KGHM Zagłębie Lubin

Kaufland - kolejka i oczekiwanie dłuższe niż 5 minut. 5 PLN.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Zdarzyło wam się już wyhaczyć 5 PLN za stanie w kolejce dłużej niż 5 minut?

Mnie tak. Jednak za kazdym razem mam wrazenie, że kobieta w informacji patrzy na ciebie jak na kretacza i zlodzieja.

A czlowiek jest schludnie ubrany, zadbany. Nie wyglada jak brudas.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś może udział w promocji w Lidlu gdzie można było zwrócić towar w przypadku "niezadowolenia"? :D Ludzie na parkingu przepakowywali parówki i oddawali puste opakowania, aż sieć musiała się z tego wycofać.

Ostatnio też było jakieś otwarcie centrum handlowego gdzieś w Polsce, i ludzie się tratowali bo były kurczaki za 1zł.

 

Chociaż z drugiej strony takie obrazki można zobaczyć w newsach czasem z całego świata, nawet w krajach rozwiniętych. Zbliża się black friday, na 100% będą bójki o telewizory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

nie nie bralem. Jestem czlowiekiem honoru. I poprostu nie umialbym sie zeszmacic, przy jakichs zakupach, za nie wiem ile mozna bylo zyskac? 100/200/500 zlotych? A to wszystko w naszym kochanym katolickim wyznaniowym panstwie. Gdzie wszyscy pewnie ladnie poszli na.msze o 10 a pozniej do lidla!!!!

----------------

----------------

ale nie bede ukrywal. Ze na np black friday to juz lecialbym gdybym byl mlodszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Ta ty i czlowiek honoru to nawet na odleglosc zwroku nie staliscie obok siebie :P Te cigle teksty ze juz koniec, wiecej tu nie wrocisz a za 5 min... kazdy wie co.

 

Wiem . Akurat ta jedna rzecz. Tak jak wiekszosc tutaj jest uzalezniona od gier. Inni od alkoholu. Inni od onnych rzeczy to mnie ciagnie do forum jak bumerang. Ehhh. Ale pracuje nad tym zeby to rzucic!!! Mam juz plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że jest delikatna różnica pomiędzy piątakiem z Kaufa a kilogramami proszku czy kiełbasy z Lidla. 

W Lidlu uderzyłbyś w korporację i ewentualnie jakiegoś brandmenadżera. W Kaufie obawiam się, że twój skok na piątaka jest skierowany bezpośrednio na kasjerki i/lub kierownika zmiany/działu kas czy jak tam.

 

Gdzie jest twoja honora?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

A wiesz co ci powiem moj drogi ?

Ze jak bralem kiedys druga 5 to zapytalem kto jest za to odpowiedzialny bo mnie to meczylo. Oczywiscie kobieta nie udzielila mi jasnej odpowiedzi, ALE sam sie domyslilem o co chodzi. Od tamtej pory unikam tego i zawsze  uciekam do szybszej kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Wyrazenie moj drogi nie mialo zadnego homoseksualnego zabarwienia na litosc boska. POprostu moj drogi = bracie, internetowy kolego itp. Wyluzuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się black friday, na 100% będą bójki o telewizory.

Myślałem żeby skorzystać z tych wyprzedaży w piątek, ale po dłuższym zastanowieniu nie ma absolutnie nic co musiałbym sobie kupić, nawet za pół ceny. Ja mam wszystko co potrzebuje, nie to co plebs chodzący co weekend do galerii bo ciągle im mało. No może wszystko poza cebulą, ale tej na przecenie 50% nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś może udział w promocji w Lidlu gdzie można było zwrócić towar w przypadku "niezadowolenia"? :D Ludzie na parkingu przepakowywali parówki i oddawali puste opakowania, aż sieć musiała się z tego wycofać.

Ostatnio też było jakieś otwarcie centrum handlowego gdzieś w Polsce, i ludzie się tratowali bo były kurczaki za 1zł.

 

Chociaż z drugiej strony takie obrazki można zobaczyć w newsach czasem z całego świata, nawet w krajach rozwiniętych. Zbliża się black friday, na 100% będą bójki o telewizory.

 

Chodzi o galerię w  Mielcu. A co do Lidla to w te dni co była ta promocj to parking prawie cały czas był pełny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...