Skocz do zawartości
king89yaku

Pierwsze PlayStation 4 - PRO Czy Normal?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się nad zakupem PS4 (czekałem na pojawienie się PRO by staniały normalne wersje) ale teraz rozważam zakup PRO. Wyjaśnię sytuację.

 

Aktualnie gram głównie na PC i jest to moja stacja bazowa - wydajna jednostka do gier. Głównie FPSy (seria Battllefield, CS GO, GTA V, Wiedźmin 2 i 3, Diablo 3, MAfia i wiele innych). Posiadałem kiedyś PS3 jak i XBOXA 360 (aktualnie tylko blaszak mi został). 

Na konsoli jednak chciałem ogrywać tytułu niedostępne na PC (seria Uncharted, God of War,  UFC 2, Red Dead Redemption 2  i Fifę - bo na padzie z kumplami dużo lepiej się gra. Niewykluczone też że kupię Wiedźmina 3 - no i wszystkie exclusive na PSa)

 

Telewizor to 42 calowe SONY (jeden to Plazma a 2 LCD - mają już 2-3 lata) i nie planuję w najbliższym czasie zakupu Telewizora 4K z HDR (może za 3 - 4 - 5 lat). Napewno będę modernizował PC więc pochłonie to cały budżet. 

 

Pytanie.

1)Czy jest więc sens dopłacać do PS4 PRO skoro nie mam TV 4K (a słyszałem pogłoski że niektóre tytuły gorzej chodzą na PRO)

 

2) Jeżeli już SLIM to brać wersję 500gb czy 1 TB. Jak wspominałem konsola będzie dodatkiem a różnica w 500gb a 1 TB to około 220-250 zł. 

 

3) Konsolę kupował będę na raty (RTV EURO AGD lub MEDIA MARKT, myślałem o jakimś promo zestawie z grami + dokupić 2 pad. Coś polecacie?

 

4) Jeżeli nie PRO to kupić tą nową "odchudzoną" wersje czy starszą większą?

 

 

Dzięki za pomoc :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje argumenty mnie przekonały!

 

Jesteś dorosły - masz prawo do podejmowania chybionych decyzji. W takim przypadku oznacza to że nie potrafisz na podstawie ogromnego źródła syfu wydobyć informacji nt. interesującego Cię zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...