Skocz do zawartości
Harrolfo

Laptop do gier do 3500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym miesiącu zamierzam kupić laptopa (na Allegro z ratami 0%) do 3500 zł. Służyłby głównie do grania. Jakie polecicie? Wiem, że najlepiej celować w kartę minimum GTX 960. Sprzęt musi być nowy. Dobrze by było, jakby miał klawiaturę numeryczną. Koniecznie musi być zainstalowany system. Myślałem o poniżej wymienionych, ale może macie jakieś inne propozycje?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Y50-70 przestarzały model

GL552VW tylko jeden wentylator przez zbędna nagrywarkę

Pavilion 15 doczytaj treść aukcji "Firma nie ponosi odpowiedzialności za nieporozumienia związane z niedokładnym przeczytaniem opisu aukcji!" on nie jest z polskiej dystrybucji

Coś alternatywnego polecisz? :) Warto wziąć coś z GTX 860, czy lepiej kurczowo trzymać się 960? Jest spora różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić o siebie Lenovo Y700. Mam od 6 miesięcy i nie mam mu nic do zarzucenia.

Co prawda mam 17', a takiego w tej cenie nie kupisz, ale w 15' i5 i 4gb ramu powinieneś się zmieścić.

Ram i SSD zawsze możesz dorzucić jak się odbijesz finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten będzie spełniał twoje wymagania: Dell Inspiron 7559

+Gamingowy procesor i5-6300HQ (nie żadne niskonapięciówki)

+8GB RAM z możliwością rozszerzenia do 16GB

+Matowa matryca

+Karta graficzna Geforce GTX 960M 4GB

+Podświetlana i wygodna klawiatura

+ Slot na dysk SSD m.2 

Raczej nie. Na Allegro za 3,5k jest jedynie sprzęt z outletu, a nowy kosztuje 4500 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić o siebie Lenovo Y700. Mam od 6 miesięcy i nie mam mu nic do zarzucenia.

Co prawda mam 17', a takiego w tej cenie nie kupisz, ale w 15' i5 i 4gb ramu powinieneś się zmieścić.

Ram i SSD zawsze możesz dorzucić jak się odbijesz finansowo. 

 

 

Dalej się tego trzymam.

Edytowane przez kamilj1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze autor mówił o tym modelu

MSI GL62 i5-6300HQ/8GB/1TB/Win10X GTX950M 2GB FHD

Matryca FULL HD, mocne zawiasy, sztywność obudowy, prosta stylistyka, możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, bogactwo złączy, przyzwoite osiągi na baterii, brak drain baterii, wygodna klawiatura oraz touchpad

Dokładnie o tym. Znalazłem go na allegro, ale na profilu x-kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...