Jump to content
alco81

tani, "mały" laptop z modemem GSM

Recommended Posts

szukam "małego" laptopa (w szczegóły słownikowe nie wnikam, teraz jest 100 różnych nazw) właściwie tylko do przeglądania sieci i sprawdzania poczty... dobrze jakby był lekki, ekran nie musi być dotykowy (może nawet lepiej jakby nie był) no i jeszcze jeden "warunek", który jak na razie rozkłada wszystkie moje poszukiwania - modem GSM

żeby wskazać mniej więcej kierunek poszukiwań - wizualnie podoba mi się DELL Inspiron 11 3157 ale nie posiada modemu GSM i jeszcze jedna ważna rzecz, ten komputer nie musi "składać się w drugą stronę" tak jak ten DELL; jego cena też jest akceptowalna

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega barwniak trafił w sedno... pierwsza rzecz do wyłamania :) ja chcę KORZYSTAĆ z komputera, a nie zastanawiać się czy o coś nie zahaczę i szkód nie narobię :)

 

ok, to co polecacie z małych "szperaczy" do sieci... malutki, lekki i długo trzymająca bateria ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak może być używany, to teraz na Allegro za 399zł z wysyłką do wzięcia są Lenovo ThinkPad X220i z roczną gwarancją. Maszyna pancerna, lekka i nadal dość wydajna, w dodatku gotowa na montaż modemu WWAN - jest zamontowana antena i gniazdo SIM. Do tego za 30zł kupujesz modem na mPCIE i za 160zł baterię 9-cell, i masz świetną przenośną maszynę trzymającą 7-8h na baterii. Sam się zresztą na takiego właśnie skusiłem, przyszedł w świetnym stanie - jedyna usterka to lekko w jednym miejscu obdarta obudowa, ale na szczęście od spodu, w niewidocznym miejscu.

 

Ewentualnie inne wyjście - normalny zwykły laptop i do tego mobilny router LTE. Za 150-200zł kupisz Huawei E5377T (wersja z Tmobile, z powiększoną baterią), który na jednym ładowaniu działa 8-10h.

Edited by YogiCK
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...