Skocz do zawartości
alco81

tani, "mały" laptop z modemem GSM

Rekomendowane odpowiedzi

szukam "małego" laptopa (w szczegóły słownikowe nie wnikam, teraz jest 100 różnych nazw) właściwie tylko do przeglądania sieci i sprawdzania poczty... dobrze jakby był lekki, ekran nie musi być dotykowy (może nawet lepiej jakby nie był) no i jeszcze jeden "warunek", który jak na razie rozkłada wszystkie moje poszukiwania - modem GSM

żeby wskazać mniej więcej kierunek poszukiwań - wizualnie podoba mi się DELL Inspiron 11 3157 ale nie posiada modemu GSM i jeszcze jedna ważna rzecz, ten komputer nie musi "składać się w drugą stronę" tak jak ten DELL; jego cena też jest akceptowalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega barwniak trafił w sedno... pierwsza rzecz do wyłamania :) ja chcę KORZYSTAĆ z komputera, a nie zastanawiać się czy o coś nie zahaczę i szkód nie narobię :)

 

ok, to co polecacie z małych "szperaczy" do sieci... malutki, lekki i długo trzymająca bateria ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak może być używany, to teraz na Allegro za 399zł z wysyłką do wzięcia są Lenovo ThinkPad X220i z roczną gwarancją. Maszyna pancerna, lekka i nadal dość wydajna, w dodatku gotowa na montaż modemu WWAN - jest zamontowana antena i gniazdo SIM. Do tego za 30zł kupujesz modem na mPCIE i za 160zł baterię 9-cell, i masz świetną przenośną maszynę trzymającą 7-8h na baterii. Sam się zresztą na takiego właśnie skusiłem, przyszedł w świetnym stanie - jedyna usterka to lekko w jednym miejscu obdarta obudowa, ale na szczęście od spodu, w niewidocznym miejscu.

 

Ewentualnie inne wyjście - normalny zwykły laptop i do tego mobilny router LTE. Za 150-200zł kupisz Huawei E5377T (wersja z Tmobile, z powiększoną baterią), który na jednym ładowaniu działa 8-10h.

Edytowane przez YogiCK
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...