Skocz do zawartości
TheMasterpiece

LG G Watch W100 vs. Sony Smartwatch 3, co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, zastanawiam się nad kupnem jednego z tych smartwatchy. Który, waszym zdaniem mógłby być lepszy?

 

P.S:To chyba dobry dział? :>  

 

 

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.                                                                                                             

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Sony Smartwatch 3, oraz starsza wersje 2. Zegarek jest calkiem w porzadku nie wiesza sie, bateria trzyma 2 dni(jeżeli zegarek na noc jest wylączany) Posiada wifi oraz gps. Aplikacji jak to na Android Wear jest calkiem sporo. Nie wiem jak ten LG pierwszy raz taki widzę. Jak masz jakieś pytania to śmiało możesz pytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)bateria trzyma 2 dni(jeżeli zegarek na noc jest wylączany) (...)

 

I to dyskwalifikuje tą namiastkę urządzenia. Mówię to jako posiadacz normalnego zegarka oraz smartbanda który wyciąga od dwóch do trzech tygodni na jednym ładowaniu.

 

@autor

Poważnie przemyśl po co Ci smartwatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to dyskwalifikuje tą namiastkę urządzenia. Mówię to jako posiadacz normalnego zegarka oraz smartbanda który wyciąga od dwóch do trzech tygodni na jednym ładowaniu.

Tak to prawda, z baterią to jest bardzo słabo. W poprzedniej wersji czyli smartwatch2 który nie miał android wear trzymał ponad 4 dni, a bateria była mniejsza w tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój pierwszy smartwatch, więc wiem o czym mówicie. W dzisiejszych realiach ''bolączka baterii'' nie tyczy się tylko produktów SMART, ale całej gamy sprzętu elektronicznego.

Tak czy inaczej, po korzystaniu z I gen. smartzegarka od Sony mam zaufanie do tej firmy.

 

Rzeczą drugorzędną jest urządzonko od LG (z racji posiadania LG G4, byłby dobrym uzupełnieniem), niestety jego dostępność jest praktycznie zerowa :sad:

 

@Janosik303 Dzięki za opinię na temat SS3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam G Watch Urbane, choć polowałem na G Watch 110, ale trafiła się okazja. Nie mam mu nic do zarzucenia. Działa jak powinien, bez utrudnień. Wytrzymuje mi około 1,5 dnia do 2. A dziennie odbieram sporo różnych powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

I to dyskwalifikuje tą namiastkę urządzenia. Mówię to jako posiadacz normalnego zegarka oraz smartbanda który wyciąga od dwóch do trzech tygodni na jednym ładowaniu.

 

@autor

Poważnie przemyśl po co Ci smartwatch.

Zgadzam sie calkowicie. 

Przemyslalbym 10 razy zakup smartwatcha.

2 dni na baterii. LOL

A w najbardziej potrzebnym momencie bateria pada. I masz zbedny wylaczony gadget na rece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...