Skocz do zawartości
fumfel

Smart Watch - karta sim w zegarku i rozmowa przez telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do posiadaczy smart watch-a. Zastanawiam się nad zakupem takiego zegarka dziecku ze slotem na kartę sim. Czy jeżeli wyciągnę kartę z telefonu i przełożę ją do zegarka to po sparowaniu telefonu i zegarka nadal będzie można odebrać połączenie przez telefon? 

Co jakiś czas mam problem aby się dodzwonić do syna jak jest w szkole. Często wkłada telefon do plecaka i zapomina o jego istnieniu i w momencie kiedy mam coś ważnego mu do przekazania nie można się oczywiście do niego dodzwonić. Stąd pomysł na zegarek, zawsze mając go na ręku w "cichy" sposób dostałby powiadomienie o smsie lub próbie kontaktu. 

Oczywiście wygodniej rozmawia się przez telefon dlatego pytanie o możliwość wykonywania takich rozmów, nigdy nie miałem styczności z takim gadżetem, proszę o wyrozumiałość ;)Jaki byłby najlepszy w granicach 300-350 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać. Córce zakupiłem coś takiego za 70zł. Serio. Jakiś Android w środku, miejsce na SIM.

Miało to być szmelcem a okazało się dobre i trwałe. A kupiłem to:

 

http://allegro.pl/smartwatch-zegarek-dz-09-kamera-sim-wys-pl-24h-i6132133905.html

 

Nosi go i dobija już rok i nic mu nie jest. Jedynie bateria do kitu bo trzeba ładować raz na 1,5-2dni ale zasięg jest, dzwonki działają i wszystko ogólnie jest ok. Nigdy nie zdarzyło mi się na to niedodzwonić. Naprawdę polecam.

Tani, niby szmelc ale działa bo droższe smartwatche znajomych (200-300zł) padały jak kaczki po roku a ten, patrzcie, działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...