Skocz do zawartości
Iean

Wzmacniacz słuchawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczy z racji że moje nowe słuchawki Reloop SHP-1 (dostałem ładny rabacik i zgarnąłem je za 250 zł) są już w drodze do mnie to chciałbym się spytać o jakiś niedrogi wzmacniacz pod usb do nich tak do 250-300 zł bo aktualnie lecę na zwykłej integrze, a szkoda żeby się te słuchawki marnowały. Odnośnie użytkowania to słucham praktycznie wszystkiego począwszy od disco polo, a kończąc na muzyce klasycznej, równocześnie dużo gram (głównie w CS:GO czasem zdarza się nawet 10 godzin dziennie). Z góry dziękuję za wszystkie propozycje i jeśli o czymś zapomniałem to piszcie co chcecie wiedzieć.

Edytowane przez Iean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty DIY to chyba nie dla mnie za tępy jestem do tego i mam wrażenie że jakbym stworzył coś takiego to pół ulicy by potem prądu nie miało :) A z budżetem nic nie poradzę 300 to max co mogę dać na obecną chwilę :// 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba budować - można zlecić albo szukać gotowych, czasem ludzie sprzedaja. 

 

Tak literalnie do 300zł, to w tym momencie nie kojarzę nic wartego kupna - nic, co nie byłoby warte dopłacenia tych 50zł. Dozbieraj albo poluj na używki.

 

Jest też kilkanaście złotych tańszy Nostromo V6 - polski projekt 

http://www.projektnostromo.pl

V6 jest najnowszy, nie słyszałem go a opini jest niewiele, jakkolwiek inne produkty tego pana miały dobre opinie. Użyte elementy są OK w tym przedziale cenowym, co najwyżej przetwornik wolfsona jest gorszy pod tym względem, że max 48KHz - już poprzednie FIIO miało wolfsona 96KHz. Jakkolwiek muza tej częstotliwości próbkowania nie jest częsta, w zasadzie tylko czasami bluray DTS lub ripy winyli z torrentów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra mam nadzieję że nie nadużywam cierpliwości i pozwolisz że tak się spytam co sądzisz o Audiotrak MAYA U5 porównując go do Prodigy CUBE i czy ta MAYA dałaby sobie dobrze radę z tymi słuchawkami i proszę nie bij :) ja naprawdę jestem zielony w tym temacie a budżet przed świętami to też nie jest lekki temat ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinając się pod temat:

Półka wyżej od Audiotrak Prodigy Cube?
Miałem Prodigy HD2, mam Cube'a - ale nie napędzała / napędza jak dla mnie za dobrze prostych SuperLux'ów HD681 (EVO MK II); 

 

A wypadłem z obiegu; Kwotowo zakładam ~500-600zł max zakładając że Cube kupiłem za ~300zł;
Z góry dziękuje za sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra mam nadzieję że nie nadużywam cierpliwości i pozwolisz że tak się spytam co sądzisz o Audiotrak MAYA U5 porównując go do Prodigy CUBE i czy ta MAYA dałaby sobie dobrze radę z tymi słuchawkami i proszę nie bij :) ja naprawdę jestem zielony w tym temacie a budżet przed świętami to też nie jest lekki temat ^^

 

Jeżeli 300 to absolutny limit, to SMSL M2 - z resztą pewnie wiele osób będzie wolało jego dźwięk od np. pierwszego E10.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy robi w małym sklepie muzycznym w Opolu nawet strony nie mają :) A brałem u nich kiedyś gitarę za 1,2k pln dla siostry i czekałem 2 tygodnie dłużej niż powinienem to mi powiedzieli że przy następnym zakupie mam się pytać o rabat to dostałem 95 zł rabatu, z racji tamtych zakupów miało być 50 zł ale po znajomości wytargowałem jeszcze 45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...