Skocz do zawartości
kogy

UEFI Easy Driver Installer się wiesza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Problem wygląda tak, że niedawno przyszedł mi nowy PC z morel i mam problem z instalacją sterowników do płyty głównej jaką jest ASROCK Z170 Extreme 4. Otóż sterowniki są na płycie CD a na napędzie optycznym oszczędziłem, więc z płytki nie zainstaluję. Porty USB nie widzą ani pendrive, ani telefonu z powodu braku tychże sterowników. To samo jest z internetem. Od wczoraj próbowałem pobrać stery poprzez ten cały uefi easy driver installer i z tym też jest problem, ponieważ ten co chwilę się wiesza w różnych etapach pobierania. Nie wiem, może jest problem z pendrive którego do tego używam albo może BIOS ma coś do rzeczy? Dlatego będę wdzięczny za każdą pomoc przy nakierowaniu mnie jak wrzucić te sterowniki na komputer (może zewnętrzny dysk?) oraz za pomoc w ogarnięciu tego uefi installera sterowników. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki system zainstalowales? Jezeli Windows 7 to zrobiles to zle skoro porty nie dzialaja, sterowniki dodaje sie do nosnika instalacyjnego (wszystko jest opisane na stronie asrocka). Jest tam tez program do dodawania sterownikow + opis potrzebnych zmian w biosie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...