Jump to content
Sign in to follow this  
kogy

UEFI Easy Driver Installer się wiesza

Recommended Posts

Witam wszystkich. Problem wygląda tak, że niedawno przyszedł mi nowy PC z morel i mam problem z instalacją sterowników do płyty głównej jaką jest ASROCK Z170 Extreme 4. Otóż sterowniki są na płycie CD a na napędzie optycznym oszczędziłem, więc z płytki nie zainstaluję. Porty USB nie widzą ani pendrive, ani telefonu z powodu braku tychże sterowników. To samo jest z internetem. Od wczoraj próbowałem pobrać stery poprzez ten cały uefi easy driver installer i z tym też jest problem, ponieważ ten co chwilę się wiesza w różnych etapach pobierania. Nie wiem, może jest problem z pendrive którego do tego używam albo może BIOS ma coś do rzeczy? Dlatego będę wdzięczny za każdą pomoc przy nakierowaniu mnie jak wrzucić te sterowniki na komputer (może zewnętrzny dysk?) oraz za pomoc w ogarnięciu tego uefi installera sterowników. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki system zainstalowales? Jezeli Windows 7 to zrobiles to zle skoro porty nie dzialaja, sterowniki dodaje sie do nosnika instalacyjnego (wszystko jest opisane na stronie asrocka). Jest tam tez program do dodawania sterownikow + opis potrzebnych zmian w biosie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.