Skocz do zawartości
bartek05

Jaki router z dobrym zasięgiem do internetu radiowego? Proszę o POMOC .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

 

Bardzo proszę o pomoc w wyborze routera...

 

Mam internet radiowy i potrzebuję router do dużego domu...

 

Dlatego poszukuje router z jak najlepszym zasięgiem...

 

Moc internetu to tylko 20Mb więc szału niema, ale chodzi mi o jak najlepszy zasięg.... 

Kolega dal mi na próbę D-Link DIR-809 i jest średni, na telewizorze w innym pokoju mam 1 niekiedy 2 kreski zasięgu i filmy w dobrej jakości nie zawsze idą... 

 

Wzmacniacz zasięgu odpada bo próbowałem i jak siedzę na lapku między routerem a wzmacniaczem to mi niekiedy rozłącza i świruje bo chyba nie wie skąd brać zasięg...  

 

Myślałem o:

D-Link DIR-859 albo TP-Link Archer C7

 

Czytałem tez o ASUS RT-AC66U, i byłby chyba najlepszy, ale to już jest dużo ponad budżet...

 

Budżet to około 400zł.   

 

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Z GÓRY DZIĘKUJĘ  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję za odpowiedź :-)

I ten ASUS RT-AC58U będzie lepszy od  D-Link DIR-859 albo TP-Link Archer C7, 

tak??  bo niema nigdzie testów...

 

czy jest jeszcze coś lepszego w tej kategorii? może z jakiejś innej firmy? czy ten ASUS będzie najlepszy...

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zastanowić się nad transmiterami po sieci 230V + drugi router po przeciwnej stronie budynku. Lepszy router niekoniecznie rozwiąże problem.


W każdym razie router i tak można/trzeba kupić. Nie pozbywaj się tylko obecnego routera. Jeśli nowy się nie sprawdzi, kup adaptery sieciowe i zainstaluj drugi router.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...