Skocz do zawartości
Elemenar

Problem z komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem komputera o parametrach:

 

Procesor i7 4970k

Karta graficzna MSI 970

Płyta główna MSI z97 gaming 5

Zasilacz tymczasowy Aero Cool VX series 750w

Ramy G.Skill DDR3 16GB (2x8GB) TridentX 2133MHz CL9 (F3-2133C9D-16GTX)

Windows 8.1

Nie kręcony.

 

A problem polega na tym że:

 

W nocy 2 dni temu wyłączyłem komputer sposobem Start>Zamknij i aktualizuj.

Na następny dzień odpalam komputer a on się włączył, tylko..... moje 2 monitory nie odpowiadają na obraz, myszka jak i klawiatura nie dostają prądu (klawiatura nie ma włączonych diod, a myszka nawet nie ma lasera), wszystko padaka, tylko napęd widać że mieli przy starcie.

Po 3 czy 4 próbie włączenia komputera nawet dioda power nie świeci, ale komputer nadal się włącza.

Powiem tylko że monitor podłączyłem pod płytę, a nie kartę i też nie widzi obrazu.

 

Może wie ktoś co można w takim wypadku zaradzić/ co mogło się rozwalić ??

 

 

Edit: PS ale widzę że na wyłączonym komputerze mój mobilny router od neta się ładuje... dziwne.

Edytowane przez Elemenar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozkminiałem co może być z komputerem nie tak... nawet dałbym sobie rękę uciąć że coś z płyta się pochrzaniło....ale, no właśnie.

Zauważyłem że router mi się ładuje chociaż myszki i klawiatury nie wykazuje, tak samo monitory były kaszanka, pomyślałem i chwyciłem się ostatniej deski ratunku... czyli resetowanie biosu poprzez baterie, stary sprawdzony sposób który mi pomógł na tą chwilę.

Właśnie siedzę przed komputerem odpalonym widzę oba pulpity i myszka z klawiaturą działają, zobaczę co się stanie jutro/pojutrze jak wyłączę komputer i znów go włączę.

 

Na chwilę obecną dziękuję i odezwę się w razie problemów za dzień lub dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...