Skocz do zawartości
kubala872

Radeon RX 480 Nitro+ 4GB problem ze sterownikami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Wczoraj dotarla do mnie dlugo wyczekiwana karta graficzna (jak w tytule). Po wyczyszczeniu windowsa i ponownym zainstalowaniu zabralem sie za instalacje sterownikow ze strony amd. Podczas instalacji wyskoczylo 5 mi bledow.

 

Screeny bledow       http://imgur.com/a/dqHQo

 

Z pierwszym udalo mi sie uporac ale kolejne wyskakuja przy kazdej kolejnej probie instalacji.

Kazdy z tych bledow teoretycznie mozna pominac i w koncowym efekcie sterowniki sa zainstalowane. Ale nie czuc "przypływu" mocy jakiego sie spodziewalem wymieniajac karte (stara karta to gtx 650 2gb pov). Jako przyklad podam World of Warcraft. Przy najnizszych ustawieniach graficznych karta wyciaga maxymalnie 60 fps, przy najwyzszych okolo 30. Takze ewidentnie jest cos nie tak. Podobna sytuacja jest w counter strike go i h1z1.

 

W skrócie : karta po podlaczeniu i zainstalowaniu systemu oraz sterownikow na nowo zachowuje sie tak jakby byla z zeszlej epoki. (wydaje mi sie ze to przez bledy wyskakujace podczas instalacji sterownikow.

 

Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu. Z gory dziekuje :)

Edytowane przez kubala872

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniajac karte (stara karta to gtx 650 2gb pov). 

Może stara karta była w starym kompie a ten doopy nie urywa wydajności? 

 

Po co podawać takie nieistotne drobiazgi, jak konfiguracja.

 

Karta pracuje na pci-e @x[ile] X.X  ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj DDU, pousuwaj wpisy NV po starej karcie. Co do błędów to wyglądają dla mnie(ale tylko wyglądają, się nie znam) jak błąd instalatora/katalogu temp dysku...Pierwszy raz coś takiego widzę.

Potem może odinstaluj stery i zainstaluj najnowsze?

 

Sam moje problemy ze sterownikami AMD czy ati wcześniej mogę policzyć na palcach jednej ręki... ostatnio od 2-3 lat nic szczególnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...