Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad wyborem GTXa 1080. Mam na oku Palita Super Jetstream. Podobno ma bardzo dobre i ciche chłodzenie. Druga opcją jest Gigabyte G1 Gaming. Nie jestem co do niego przekonany. Teraz mam GTX 660 od Gigabyte i wentylatory są strasznie głośne. Myślałem też o Zotacu Amp! Extreme ale jest duży i zwisa. Zależy mi też na kolorystyce biało-czarnej lub srebrno-czarnej.

Może wziąć kompletnie inną kartę niż wymienione przeze mnie? Czy opłacałyby mi się na przykład dopłacić 500 zł i kupić Asusa Strix? 

 

CPU: i7-6700k 4.4GHz

MOBO: AsRock z170 Extreme 4

PSU: Corsair RM650x

BeQuiet SilentBase 800

 

Dzięki za pomoc.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Gigabyte'a sobie odpuścił. Nie ze względu na chłodzenie, ale i awaryjność. Owszem teraz prawie z każdej firmy się coś psuje, ale przypadków z Gigabyte było sporo w poprzednich seriach i teraz na GTX 1080 też ktoś ostatnio zgłaszał problemy.    Ja bym albo dołożył do MSI Gaming , albo brał tego Palita z naciskiem jednak na MSI.   Wiem że troszkę drogi, ale dajac tyle kasy za kartę oszczędzanie nie zawsze wychodzi na dobre.   Ja za 980Ti dałem więcej od Ciebie bo  prawie 3600...

 

Zresztą....

 

 

Zobacz w Emagu bo maja dosć niezłą cenę:

 

http://www.emag.pl/karta-graficzna-msi-geforcer-gtx-1080-gaming-x-8g-gddr5x-pci-e-box-geforce-gtx-1080-gaming-x-8g/pd/DTNDW3BBM/?utm_campaign=wszystkie&utm_content=14760782&utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit -bracik posiada JetStream i powiem,że sprawuje się wzorcowo. 

SuperJetStream moim zdaniem

 

edit

@Devil   źle wklejony link - usunięty.

W innym miejscu miała odp wylądować.

Edytowane przez Dart9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma dobry serwis? Wszystko jest kwestią szczęścia. Po prostu trzeba mieć łeb na karku, bo wszędzie będą próbować Cię wyruchać bez względu na markę. Równie dobrze może kupić najtańszego 1080 i będzie działać bez problemu przez 10 lat lub kupić najdroższego który się zpupi po miesiącu, wróci z gwarancji i znów to zrobi. Już tyle tego przerobiłem że uważam iż jest to kwestia szczęścia i znania swoich praw w przypadku ewentualnej gwarancji.

Dlatego uważam iż powinien kupić produkt który ma jak najdłuższa gwarancję i jak najlepsze chłodzenie w kwocie którą posiadała, bez względu na producenta.

 

Tapatapatap Moto X Style

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...