Skocz do zawartości
Jadzia

Po leasingowy do gamingu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po świętach. Pewnie macie wszyscy brzuchy pełne to siedzicie na forum :) 

Wczesniej pytalem juz o kupno komputera dla dziewczyny do pracy głownie do szkoły i oglądania filmów hd teraz chciałem spytać to t3500. po leasingowy dell na za 800 zł zastanawiam sie czy bedzie lepszy niz zestaw za powiedzmy 1200-1500 jak dołoże mu r7 250 i będę chciał pograć w cs go na nim czasem

 

http://allegro.pl/dell-t3500-x5550-4x2-7ghz-6gb-300-ati-windows10-i6464286564.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego + gtx 970 i daje radę, ale nie wiem, czy ten procek co ty chcesz nie będzie już z deczko słabawy, acz do CS Go może być wystarczający.

Koledzy dopowiedzą. Na pewno, jako, że system legal masz gratis, to jest to tani nabytek.

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego + gtx 970 i daje radę, ale nie wiem, czy ten procek co ty chcesz nie będzie już z deczko słabawy, acz do CS Go może być wystarczający.

Jak budżet jest ciasny to nie lepiej coś w rodzaju

http://allegro.pl/dell-t7400-x5482-8gb-500gb-quadro-windows-10-pro-i6526295420.html

Taki by nie wystarczył?

nie lepiej i5

i5 to śmieć w porównaniu z xeonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...