Skocz do zawartości
modoc

Windows 7 professional 64b

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochany Graham

Jaki masz budzet? CHodzi o to ze mozesz kupic klucz licencyjny za male pieniadze ALE z czescia komputera do ktorej klucz jest przypisany. Lub kupic wersje OEM i przypisac ja do swojego kompa lub wersje BOX ktora bedziesz mogl instalowac bez konca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić legalnie windowsa to tylko nowa wersja box/oem lub używana wersja box. Win7 został przez MS juz dawno temu wycofany i nie ma możliwości kupna go drogą oficjalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob ten downloader w czymkolwiek tu pomaga? I tak musi kupic nową wersję Win10. Jakieś kupowanie samych naklejek albo licencji esd mija sie z celem, lepiej juz za darmo ukrasc. W sklepie znajdzie tylko win10 oem albo box. Moze tez szukac Win7 box w uzywce i to jedyna metoda aby wszystko bylo tak jak zyczy sobie tego MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do tego kompa, którego mozolnie próbujesz poskładać/zmodernizować od kilku miesięcy? Jeśli tak, kup w takim razie poleasingowego kompa z systemem. Masz do wyboru opcje z i3 21x0/3xx0, i5 2300/2320/2400/2500/3470.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o kasę chodzi a o to, że zabierasz się jak pies do jeża :)

 

Nie mam kasy jak lodu, dlatego kupuję poleasingowe szroty z systemem. Tak został kupiony Acer i Dell z sygnatury, biurowy desktop Lenovo córki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to dla mnie dzieciaki jeszcze za małe. Teraz mam trochę lużniej i chciałem w końcu sobie pograć w gta online. A na moim sprzęcie nie wyrabia zbytnio. Płytę mam jeszcze procek i ram. A z czasem grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, nie kupowałbym Windows 7 - bo naprawdę nie wiadomo, kiedy MS postanowi go finalnie zacząć uśmiercać, utrudniając życie użytkownikom jak tylko się da. A upgrade z Win 7 do 10 zazwyczaj wiąże się już z kosztami. 

 

Kupiłbym Windows 10, który wciąż zawiera w licencji prawo do downgrade do Windows 7 min.:

 

https://www.microsoft.com/OEM/pl/licensing/sblicensing/Pages/downgrade_rights.aspx#fbid=4DxZftLK6Ih

https://www.microsoft.com/oem/pl/licensing/sblicensing/Pages/what_to_do_downgrade_rights.aspx#fbid=4DxZftLK6Ih

 

Dotyczy to tylko wersji OEM. 

 

I tu uwaga: aby się downgradować mając licencję do Win 10, należy zadzwonić do MS celem uzyskania klucza do niższej wersji. I tu warto upewnić się, że posiadana licencja do win10 nie budzi wątpliwości polskiego MS - ponieważ oni są pod tym względem niemożliwi. Co innego mówi MS UK, co innego MS USA a co innego MS Polska. Dlatego najlepiej byłoby zakupić Win10 OEM z polskiej dystrybucji od certyfikowanego partnera handlowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

Chcialbym jeszcze dodac ze windows 10 nie jest az taki zly. Napewno nie powinien miec problemow z w miare nowymi grami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...