Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje telefonu, maks. 4" do 500zł dla mojej mamy. Starawy Samsung Galaxy S zaczyna coraz bardziej szwankować i wieszać się, więc czas na zmiany ;) Nie potrzeba jakiś super bebechów ale zależy mi na dobrym czasie działania na baterii, aparacie i aby ekran nie był jakąś padaką. Widziałem Samsunga J1 mini, ale to w sumie SGS tylko z podkręconym prockiem, więc odpada. Jabłka wole omijać z powodu wymuszenia syfiastego itunes do każdego grzebania w plikach tel. 

 

Tak więc w skrócie:

- 4"

- aparat (jakaś lampka milewidziana przy nim ;) )

- długo trzymająca bateria

- sensowny ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 4" ciezko bedzie cos sensownego kupic, teraz sie robi cegly.. Moto G 2gen to swietna sluchawka w tej cenie tyle ze 5". Z tego co sie orientuje dostal chyba nawet aktualizacje do Androida 6.0.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dać mamie Galaxy S3, ale mówi, że jest za duży i nie ma gdzie go w pracy do ubrania wsadzić i że aktualny tel (4") to maks. :/

 

Może Lumia 620? Z tego co widzę to kilka sztuk jest do ok. 500zł.

Edytowane przez Małpożer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 620.. to jest 512mb. RAM i przedewszystkim brak aktualizacji do Windows 10. (a nawet z 10 jest bieda jesli chodzi o aplikacje) Ja bym tego dziada wogole nie bral pod uwage.

Jesli rzeczywiscie nie ma szans na nic powyzej 4" to moze zobacz Xperie M Dual (C2005).

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Lumie 630 lepszego telefonu (z naciskiem na TELEFONU, a nie gadżetu do wszystkiego i do niczego) nie miałem. Mam w planach ją zmienić bo po 2,5 roku już jest mocno zmęczona życiem ale tak jak Ty nie chce dużego telefonu. Max 4,5" i do 1K zł ale jest jedno wielkie [ciach!]o. Sensownych telefonów w tym rozmiarze nie ma, a jak pytałem sprzedawców w sklepach nie dla idiotów to patrzyli na mnie jak właśnie na idiotę jak powiedziałem, ze ma być nie wiecej jak 4,5".  Z tanich jest Lumia 550 ale kompletnie nie wiem jak sprawuje się ten telefon.

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanich jest Lumia 550 ale kompletnie nie wiem jak sprawuje się ten telefon.

 

Bardzo dobrze. Kupiłem takiego mamie ... oddałem tylko z jednego powodu: różowe zniekształcenia na zdjęciach. Wymieniłem na Lumia 650 i jak na razie super, tylko jakiś futerał jeszcze musi przyjść.

 

ps. mam uczulenie na androida, podobnie jak mama

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz iphone 4s byle nie był zaktualizowany do iOS 9. Na iOS 7 naprawdę fajny telefon ;]

 

P.S Do grzebania w podstawowych plikach jak zdjęci i filmy nie potrzeba żadnego srajtjunsa u mnie na W10 bez problemu łączy się z telefonem bez żadnych apek i sterów.

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji IOS 9 na starym 4S telefon zwalnia i wciąga szybciej baterie podobno najszybciej działa na siódemce. Chciałem przetestować ale powrót do wcześniejszych wersji po aktualizacji do 9 jest niemożliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...