Skocz do zawartości
SANOV3

Modernizacja starego układu graficznego pod nowsze tytułu do wymienionego zestawu kwota 800 PLN.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam budżet 800 złoty i potrzebuje grafiki do tego zestawu dwuletni, ale daje rade grafika może być używana albo nowa bez różnicy oby tylko używana miała gwarancje.

<ol>Pamięć Corsair Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600MHz CL9 x2 <li>Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33) <li>Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500W 80Plus (VL1-500) <li>Procesor Intel CORE i5-4460, 3.2GHz, 6MB, BOX (BX80646I54460) <li>

Edytowane przez SANOV3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ~800zł spokojnie dorwiesz GTX 970 jeszcze na gwarancji z cichym chłodzeniem;
Pułap GTX1060 3GB;

 

Natomiast licz raczej na ~400zł za GTX 670; Za 500zł to kupuje się GTX 770, nawet o wersje 4GB można powalczyć;
Za ~280zł z wysyłką dorwałem niewiele słabszego GTX660 Ti ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zasilacz i obudowa oraz płyta główna pozwoli na montaż karty wymienione przez koledzy? Mam się o co martwić? Jak mógłbym jeszcze zmodernizować ten zestaw żeby go usprawnić? Obecnie posiadam używaną kartę i nie widzę sensu kupowania nowej bo obecna używana sprawuje się wyśmienicie i dziękuję serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zasilacz i obudowa oraz płyta główna pozwoli na montaż karty wymienione przez koledzy? Mam się o co martwić? Jak mógłbym jeszcze zmodernizować ten zestaw żeby go usprawnić? Obecnie posiadam używaną kartę i nie widzę sensu kupowania nowej bo obecna używana sprawuje się wyśmienicie i dziękuję serdecznie.

Wymiana czegokolwiek innego nie ma sensu. Jedynie dodanie SSD.

Polecone wyżej karty będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałem dysku ssd najwyraźniej zapomniałem ale mam kupiłem cruciala 120 gb przepraszam nie napisałem razem z zestawem kupiłem mam dwa byle jakie HDD i jeden ssd. Chyba najlepszą opcją będzie gtx 970 jak myślicie? I jaka wersja szukać tej karty?

Edytowane przez SANOV3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałem dysku ssd najwyraźniej zapomniałem ale mam kupiłem cruciala 120 gb przepraszam nie napisałem razem z zestawem kupiłem mam dwa byle jakie HDD i jeden ssd. Chyba najlepszą opcją będzie gtx 970 jak myślicie? I jaka wersja szukać tej karty?

MSI albo Asus Strix.

Choć jak patrzę po alledrogo, to ludzie wołają za nie absurdalnie wysokie kwoty (nawet po 1400zł TROLOLOLOLO).

Więcej jak 800-850zł bym za nią nie dał.

Na olx 800-850 da się wyszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...