Skocz do zawartości
grigen98

Nagłe problemy z fps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od jakiś 2 tygodni mam bardzo duży problem z grą CS:GO. Gram w tę grę od 3 lat i jak żyje czegoś takiego nie miałem. Bez powodu z 140 fps spadają mi do 20/30/50 fps , gra przestała być płynna a rozgrywka stała się do tego stopnia irytująca , że odpuściłem sobie mecze rankingowe. Inne gry działają bez problemu (hots, dota2, wiedźmin 3 etc .. ) mój pc :

cpu: i5 3470 3,2 GHz

gpu: gtx 760 evga acx sc (1122 MHz , 2 Gb pamięci )

Mobo: Gigabyte z68ap-d3 rev 2.0

ram : 16 Gb 1600 MHz kingstony hyperX blue (2x 4 Gb ) hyperX savage red 1600 MHz (2x 4 Gb )

Psu:  chieftec 500 W

System: Windows 8.1 64 bit PL

Gram w rozdzielczości full hd .

Mam najnowsze sterowniki , karta graficzna w zależności od temperatury otoczenia nie przekracza 80 stopni . Oscyluje w okolicy 74/76 stopni , w sterownikach specjalnie ustawiłem najwyższą wydajność. Nic to nie poprawiło , inne gry działają lepiej. Ale wraz z tyn wydarzeniem , zacząłem mieć problem z steam . A mianowicie z nie poprawnym uruchomieniem VAC (dota2) oraz rzekomym słabym połączeniem sieciowym (cs:go). Problemy te znikają wraz z uruchomieniem steam jako administrator, nie wiem czy te wydarzenia mają coś z sobą wspólnego dlatego wole o tym wspomnieć.Próbowałem zrobić to co piszą na pomocy technicznej steam , ale nic to nie zmieniło. Sprawdzałem spójność plików gier , nic to nie daje.

Proszę o pomoc !

Pozdrawiam grigen98 :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...