Skocz do zawartości
mikoREAL

Laptop do ok. 4000 zł do grafiki i gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje laptopa, który ma mi zastąpić komputer, który nie jest najlepszy (i5 3 gen, 8GB RAM, HD7770). Wiem, że za tą cenę mógłbym mieć niezły komputer, ale chodzi mi tu o mobilność. Na laptopie mam zamiar bawić się grafiką 2D/3D oraz grać w starsze tytuły pokroju Mass Effect, Diablo czy Battlefield 4 płynnie na obojętnie jakich detalach. Oprócz tego także się przyda przy programowaniu. Wymagam od laptopa rozdzielczości Full HD, matryce 13-15 calową z dobrymi kolorami (najlepiej matową), dysk 1TB i do tego SSD by był miłe widziany. Myślałem nad laptopem Lenovo Y700-15ISK z i7-6700HQ i GTX960M 4GB, ale podobno laptopy tej firmy stały się bardziej awaryjne. Czekam na Wasze propozycje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miały ^^ Poleciłbym Tobie Hyperbooka - http://sklep.hyperbook.pl/hyperbook-n85-i57300hq-8gb-120gb-ssd-1050-ti-preorder-p-26149.html . Bardzo porządna firma :-) Teraz właśnie do ich oferty dąłączyły laptopy z gtx 1050/1050ti i są tańsze w preorderze. Tylko, że musiałbyś właśnie trochę poczekać, ale uważam, że się opłaca ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miały ^^ Poleciłbym Tobie Hyperbooka - http://sklep.hyperbook.pl/hyperbook-n85-i57300hq-8gb-120gb-ssd-1050-ti-preorder-p-26149.html . Bardzo porządna firma :-) Teraz właśnie do ich oferty dąłączyły laptopy z gtx 1050/1050ti i są tańsze w preorderze. Tylko, że musiałbyś właśnie trochę poczekać, ale uważam, że się opłaca ;-)

Czy można zaufać tej marce? Bo wyglada serio interesująco, podoba mi się konfiguracja jego na stronie, nie wyglada jakoś kosmicznie i przede wszystkim ma w sobie 1050 TI.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zaufać tej marce? Bo wyglada serio interesująco, podoba mi się konfiguracja jego na stronie, nie wyglada jakoś kosmicznie i przede wszystkim ma w sobie 1050 TI.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Można zufać :-) Moich dwóch kolegów kupiło dwa laptopy i wszystko stoi na bardzo wysokim poziomie. Materiały, spasowanie, wykonanie jak i obsługa. Srwis ponoć też ^^ Zresztą to polska firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zufać :-) Moich dwóch kolegów kupiło dwa laptopy i wszystko stoi na bardzo wysokim poziomie. Materiały, spasowanie, wykonanie jak i obsługa. Srwis ponoć też ^^ Zresztą to polska firma.

Chyba się skuszę na wariant z i7 i 1050 TI. Jak długo zajmuje im zmontowanie sprzętu?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę na wariant z i7 i 1050 TI. Jak długo zajmuje im zmontowanie sprzętu?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W zależnosci od obciążenia średnio tydzień. Ja brałem u nich w promo sl502vr i też jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależnosci od obciążenia średnio tydzień. Ja brałem u nich w promo sl502vr i też jestem zadowolony.

Już dostałem swój egzemplarz wczoraj, a na stronie widniał napis o wysyłce zaczynającej się 31 stycznia. Jestem pozytywnie zaskoczony laptopem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...