Skocz do zawartości
Barczy

GTX 780Ti OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam okazje kupić 780Ti za 750. Cena fajna ale zastanawiam się czy mój zasilacz wytrzyma OC. Silentium PC Deus 500W. Pytanie kieruje do bardziej doświadczonych majstruf :). Z góry dziękuje za chęć pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie użytkowałem do tej pory GTX770, wersje OC od Gigabyte'a. Nie miałem z nią żadnego problemu. TDP 780Ti jest na podobnym poziomie ale bez OC. Więc skoro tak mówisz to właśnie lepiej jej nie kręcić. Ale z czasem może akurat kupie jakiś mocniejszy modularny zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go kupowałem to był polecany do każdego zestawu z tym, że wersja 550W a nie tak jak u mnie 500W. Poza tym opinie mówią same za siebie, ale raczej użytkownicy tych zasilaczy nie mieli do czynienia z OC 780Ti ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz 500W spokojnie starczy nawet na OC CPU i GPU, nawet do 400W nie dojdzie. A zasilacze daja stabilne zasilanie nawet pod obciazeniem, poczytaj recenzje i obejrzyj. Zamierzam go kupic, Vero L1 500W, na OC tez styknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgl lepiej nie podłączaj tego gpu do tego zasilacza, nie są to niestety jednostki godne zaufania.

Jak już to zdecydowanie bym nie podkręcał.

no tak najlepiej niech kupi superflower 1200w 

zasilacz jest dobry mocna 12v 80plus bronze 

Autorze zasilacz spokojnie da rade OC i GPU i CPU naraz nie dojdzie do 400w  a sama 12v wytrzymuje do ~480 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...