Skocz do zawartości
Cywa

Jakie via 4in1 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem kilka różnych forum (także i to fajne :) forum) i nigdzie nie natrafiłem na to czym jestem zainteresowany :( .

Posiadam płytkę MSI K7T Turbo (MS-6330 V.3.0) na chipset'cie VIA KT133A.

Ponieważ będę robił formacik :) i wszystko od początku stawiał, to mam następujące pytania.

Jaki jest najlepszy (który :?: ) sterownik via 4in1 pod wyżej wymienioną płytkę :?: Napewno nie są to najświeższe Hyperiony, bo one są optymalizowane pod najnowsze chipset'y.

Pierwszą mam zainstalować Windę, SP'ki, stery do płyty głównej i potem stery do grafy :?: Poprawcie mnie jak się mylę :!:

Z góry dziękuję za zainteresowanie moimi małymi problemami. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym czteropaku masz napisane co nowego on wnosi do sterowników

i nieprawdą jest że ten najnowszy przeznaczony jest tylko do najnowszych chipsetów moze on zawierać też poprawki do zauważonych błedów z poprzednich wersji i nie obawiaj się ze cos popsujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwię się wogóle tym że coś zwalę :) , ale martwi mnie to, że będę musiał sam sprawdzać sterownik jeden po drugim. Ale pracy mnie czeka :( . Mam jeszcze takie pytanko: Czy 3DMark 2001se (z 5 cykli) wykaże mi zmianę wydajności kompa przy zmianie sterowników? A może jakimś innym programikiem? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższą wydajność wyciągnąłem na:

 

4.38

4.41

4.43

 

Gigabyte GA-7ZX-1 rev. 1.01 na KT133 testowałem na Duronie 600MHz, teraz mam 1,3GHz. System Windows XP SP1 ENG +optymalizacja TweakXP

 

Hyperiony mnie nie przekonują.

 

Zresztą jak dla mojej karty najlepiej chodziły Detonatory 30.82 i 41.09.

Na najnowszych 44.35? straciłem około 100 3DMarków w 2001SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mojego kumpla system sie wysypal po zainstalowaniu hyperionow. gosc nie ma coprawda kt133 tylko cos duzzo starszego pod k6-2. wszystko pieknie chodzilo z ostatnia wersja nie-hyperion via4in1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady wszystkim i każdemu z osobna :) . Stery do grafiki już wyszukałem i dobrałem. Z nimi nie miałem problemów, ale te do Płytki to jak narazie zagadka :( . Byłem na stronce producenta i on podaje do tej płytki jedne z nowszych.

:idea: Sam sprawdzę jak się rzecz ma naprawdę tylko jak ktoś by mógł mi podac jakim programem mogę sprawdzić wydajność przy zmianie sterów na inne :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady wszystkim i każdemu z osobna  :) . Stery do grafiki już wyszukałem i dobrałem. Z nimi nie miałem problemów, ale te do Płytki to jak narazie zagadka  :( . Byłem na stronce producenta i on podaje do tej płytki jedne z nowszych.  

:idea: Sam sprawdzę jak się rzecz ma naprawdę tylko jak ktoś by mógł mi podac jakim programem mogę sprawdzić wydajność przy zmianie sterów na inne :?:

wydajnosc duzo sie nie zmieni. raczej patrz na stabilnosc. a program np Sandra 2003.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...