Skocz do zawartości
mattis21

Problem z przeglądarkami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak napisałem w tytule, mam problem z przeglądarkami. Otóż, na żadnej przeglądarce (chrome, opera, firefox), nie mogę praktycznie nic wysłać do kogoś, czy to zdjęcia filmiku na fb czy cokolwiek. Tak samo z przesłaniem np cv na gumtree czy innych plików na różnych stronach. No i też często strony się bardzo powoli ładują i muszę odświeżać kilka razy czasem, żeby normalnie się załadowała. Internet normalnie działa na laptopie i telefonie i zdjęcia itd przesyłają się bez problemu, próbowałem już różnych sposobów ale nic nie pomogło. Co to może być za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączasz i testujesz po kolei .

 

AV+IS/FW na początek jak masz , potem kompa podpinasz z pomininięciem routera ( jak się da ) .

 

Choć patrząc po tym jak się zachowuje net na fonie to nie koniecznie wina leży po stronie routera .

 

Net po Wifi czy kablowo ?

 

Zasięg Wifi OK czy masz problemy ?

 

Zassaj jakiegoś Linuxa Live CD i na nim sprawdź czy dalej masz takie problemy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączasz i testujesz po kolei .

 

AV+IS/FW na początek jak masz , potem kompa podpinasz z pomininięciem routera ( jak się da ) .

 

Choć patrząc po tym jak się zachowuje net na fonie to nie koniecznie wina leży po stronie routera .

 

Net po Wifi czy kablowo ?

 

Zasięg Wifi OK czy masz problemy ?

 

Zassaj jakiegoś Linuxa Live CD i na nim sprawdź czy dalej masz takie problemy .

Na kompie to kablowo, z laptopa czy telefonu wifi. Z zasięgiem problemu nie mam akurat. Jutro popróbuje różne opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...