Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że martwy - więc jest brak aktualizacji, brak apek, ale to zależy w jaki sposób ktoś używa fona. Ja właśnie ponad trzy lata temu kupiłem nokię 808 z martwym już wtedy symbian belle, właśnie przede wszystkim do zdjęć i darmowej nawigacji offline. Jestem z niej bardzo zadowolony i kupiłbym ją dzisiaj ponownie, gdyby dalej ją produkowali.

 

Oczywiście to zależy od autora jaki system może użytkować. Jest tego trochę, ale chyba ten S6 będzie najlepszy jeśli ma być android.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku lepiej jednak S6. Mimo że z Z3 byłem zadowolony to jednak często te telefony trafiają do serwisu.  No i jeśli chodzi o aktualizacje to Sony jest tak opieszałe że aż głowa boli jak się pomyśli...

S6 to trochę więcej niż 1600 zł, z tego co widzę.

Osoba, która będzie używać tego telefonu, nie będzie grać w gierki i pewnie też nie będzie za bardzo używać telefonu do przeglądania internetu. Głównie urządzenie ma służyć do dzwonienia i robienia zdjęć/wideo oraz odtwarzania plików audio.

Edytowane przez R3N3G4T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S6 to trochę więcej niż 1600 zł, z tego co widzę.

Osoba, która będzie używać tego telefonu, nie będzie grać w gierki i pewnie też nie będzie za bardzo używać telefonu do przeglądania internetu. Głównie urządzenie ma służyć do dzwonienia i robienia zdjęć/wideo oraz odtwarzania plików audio.

 

G3? Zostanie jakieś 500 PLN z tej kwoty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając ew cenę do parametrów to również muszę pochwalić ZenFone 3;
Solidniej i lepiej wykonany, przyjemnie płynnie działa, fajne zdjęcia robi...

I nie "topi się" jak G3 -> G3 przy prostych operacjach jest wyczuwalnie ciepłe, Zen3 z odpalonym antutu (max jasność ekranu) wciąż był chłodnawy;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz

 

Miałeś Zenfone 3 w rękach? Bo ja w zeszłym tygodniu wyrwałem go dla żony za 1100 zł praktycznie 2 tyg. nówkę. Aparat bardzo fajny. Energooszczędny SoC. Wykonanie premium.

 

Miałem ZE520KL chyba, musiałbym zerknąć na to co zostało mi na magazynie. Nie porwał bo rozmawiamy o słuchawce za 1500-1600 a nie wyrywanie za <70% tej kwoty. W takich pieniądzach tak, jest warty uwagi. Za 1,5kPLN - zdecydowanie nie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...