Jump to content

Recommended Posts

Witam,
Poszukuję smartfona do 1500-1600zł. Głównie zależy mi na dobrym aparacie, robieniu zdjęć i wideo, z większym naciskiem na zdjęcia. Czy mógłby ktoś polecić  coś godnego uwagi ?
Co sądzicie o Asus zenfone 3 ?

Edited by R3N3G4T

W tej cenie, jeśli nie jest istotny system, to można rozważyć lumię950 ze względu na świetny aparat i video właśnie.

Zenfone 3? Padło IMHO w porównaniu do poprzedniej generacji.

1500 PLN z naciskiem na aparat to chyba, o zgrozo, Z3+? Albo Samsung S6. 

Narzędzie na GSMArena zerknij na sample.

@MiG29

Niestety ale martwy system jest słabym pomysłem...

Wiem że martwy - więc jest brak aktualizacji, brak apek, ale to zależy w jaki sposób ktoś używa fona. Ja właśnie ponad trzy lata temu kupiłem nokię 808 z martwym już wtedy symbian belle, właśnie przede wszystkim do zdjęć i darmowej nawigacji offline. Jestem z niej bardzo zadowolony i kupiłbym ją dzisiaj ponownie, gdyby dalej ją produkowali.

Oczywiście to zależy od autora jaki system może użytkować. Jest tego trochę, ale chyba ten S6 będzie najlepszy jeśli ma być android.

Komunikacja, notatnik danych osobowych, menadżer kont bankowych. Zostawić to wszystko bez wsparcia... No cóż...

W tym przypadku lepiej jednak S6. Mimo że z Z3 byłem zadowolony to jednak często te telefony trafiają do serwisu.  No i jeśli chodzi o aktualizacje to Sony jest tak opieszałe że aż głowa boli jak się pomyśli...

W tym przypadku lepiej jednak S6. Mimo że z Z3 byłem zadowolony to jednak często te telefony trafiają do serwisu.  No i jeśli chodzi o aktualizacje to Sony jest tak opieszałe że aż głowa boli jak się pomyśli...

S6 to trochę więcej niż 1600 zł, z tego co widzę.

Osoba, która będzie używać tego telefonu, nie będzie grać w gierki i pewnie też nie będzie za bardzo używać telefonu do przeglądania internetu. Głównie urządzenie ma służyć do dzwonienia i robienia zdjęć/wideo oraz odtwarzania plików audio.

Edited by R3N3G4T

A LG G5? Na GSMArena porównywali go w testach aparatu z kilkoma konkurentami z najwyższej półki i w wielu kategoriach wychodził zwycięsko.

S6 to trochę więcej niż 1600 zł, z tego co widzę.

Osoba, która będzie używać tego telefonu, nie będzie grać w gierki i pewnie też nie będzie za bardzo używać telefonu do przeglądania internetu. Głównie urządzenie ma służyć do dzwonienia i robienia zdjęć/wideo oraz odtwarzania plików audio.

G3? Zostanie jakieś 500 PLN z tej kwoty ;)

@Orgiusz

Miałeś Zenfone 3 w rękach? Bo ja w zeszłym tygodniu wyrwałem go dla żony za 1100 zł praktycznie 2 tyg. nówkę. Aparat bardzo fajny. Energooszczędny SoC. Wykonanie premium.

Pomijając ew cenę do parametrów to również muszę pochwalić ZenFone 3;
Solidniej i lepiej wykonany, przyjemnie płynnie działa, fajne zdjęcia robi...

I nie "topi się" jak G3 -> G3 przy prostych operacjach jest wyczuwalnie ciepłe, Zen3 z odpalonym antutu (max jasność ekranu) wciąż był chłodnawy;

@Orgiusz

Miałeś Zenfone 3 w rękach? Bo ja w zeszłym tygodniu wyrwałem go dla żony za 1100 zł praktycznie 2 tyg. nówkę. Aparat bardzo fajny. Energooszczędny SoC. Wykonanie premium.

Miałem ZE520KL chyba, musiałbym zerknąć na to co zostało mi na magazynie. Nie porwał bo rozmawiamy o słuchawce za 1500-1600 a nie wyrywanie za <70% tej kwoty. W takich pieniądzach tak, jest warty uwagi. Za 1,5kPLN - zdecydowanie nie.

• Upvote 1