Skocz do zawartości
markon

Karta Graficzna do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako iż wskoczyło mi trochę pieniążków do portfela,

postanowiłem rozejrzeć się za jakąś kartą graficzną do zastąpienia mego leciwego już GeForce'a 9800 GT.

 

Aktualna konfiguracja :

AMD Phenom II X2 555 @ X4 B55 3.6GHz

2x4GB + 2x2GB RAM

Asus M4A89GTD PRO

Gigabyte 9800GT 1GB z chłodzeniem Zalmana

Zasilacz : BeQuiet L8-CM-630W

Monitor : Stary LG Flatron 17" 1280x1024px (tylko d-sub) <- możliwe że nastąpi zmiana w najbliższym czasie na coś z wyższą rozdzielczością (1680x1050/FullHD)

 

Zastosowania :

Niedzielny Gaming, głównie zależy mi na tym żeby zagrać w wiedźmina 3 którego kolekcjonerka stoi na półce od jakiegoś czasu,

a czego stara karta nie umożliwiała ze względu na brak DirectX11, w przyszłości może jakieś nowe tytuły,

nie zależy mi na max detalach, ważne żeby w przyszłości dało się pograć po zmianie monitora na coś większego.

 

Wstępnie zastanawiam się nad jakimś Radeonem R7 260x, chociaż może jest jakaś lepsza propozycja ;)

 

Kwota do 300zł.

Oczywiście sprzęt używany jak najbardziej wchodzi w grę, bo na nówki w tej cenie nie ma co liczyć :P

OC przewidywane.

 

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.

Edytowane przez markon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ~350zł GTX660Ti lub R9 270; Tylko trzeba upolować okazję bo większość wciąz te grafy wycenia na ~400zł;
Do 300zł GTX660;

Na GTX660Ti (zauważalnie mocniejszy od GTX660, bliżej mu do 670) Wiedźmin 3 w 1680x1050 śmiga na średnio-wysokich detalach lub fhd na nisko-średnich;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...