Skocz do zawartości
maxymili

Uchwyt do smartfona

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem na allegro uchwyty samochodowe na smartfona mocowane w nawiewie. Mieliście coś takiego? Jak to się sprawdza w praktyce? Nie wypada? Nie kiwa się? Daje się kierować?

hz6wmNg.gif
A może są lepsze ? Możecie coś zaproponować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego, korzystam z telefonem Xperia Z5. U mnie sprawdza się bardzo dobrze, telefon jak i sam uchwyt trzyma się stabilnie, nic nie lata. U mnie był tylko problem z kratką, która opadała na dół pod ciężarem telefonu, ale włożyłem kawałek papieru i jest dobrze. Jedyna wada przynajmniej u mnie, że nie można zmienić kierunku nawiewu bo regulację blokuje uchwyt.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny do tego, jeżdżę z tym drugi rok i ani razu nie wypadł telefon, uchwyt też siedzi pewnie. Te łapki z tyłu elegancko zaczepiają za kratki nawiewu i nawet na nierównych drogach mocowanie pozostaje pewne.

Łatwość obsługi zależy od umieszczenia samych kratek w konkretnym samochodzie, ja nie narzekam.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to musi przeszkadzać... Chyba, że mamy zamiar jechać tylko prosto.

 

Widziałem wczoraj babkę z czymś takim na kierownicy - centrum Wrocławia - miała tam włączoną nawigację. Stałą na pasie obok, to było dokładnie widać. Skoro ona dawała radę, to chyba nie jest tak źle  :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że przy nawiewie + navi + ładowanie część aparatów w pełnym słońcu w zimie będzie zmniejszać jasność ekranu i tylko utrzymywać poziom baterii zamiast ładować... 

Dla mnie długi czas był mega solidny i prawie za bezcen uchwyt Nokii. Problem zaczął się przy etui na 5,5". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj babkę z czymś takim na kierownicy - centrum Wrocławia - miała tam włączoną nawigację. Stałą na pasie obok, to było dokładnie widać. Skoro ona dawała radę, to chyba nie jest tak źle  :>

Jak się stosuje taktykę żonglowania kierownicą to musi się udać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie by osobiście trafił szlag jak by mi się telefon z gpsem majtał w koło kierownicy. Jak komuś to nie przeszkadza to się dziwię ale jego sprawa.
Dzięki Jonas i Jarek za recenzję tego uchwytu. To jednak się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxymili weź no mnie podlinkuj ten uchwyt z pierwszego linku ;) Na allegro znalazłem coś takiego http://allegro.pl/belkin-vent-uchwyt-samochodowy-do-kratki-nawiewu-i6356783782.html i idealnie by mi pasowało do makarona. Kratek mam pod dostatkiem, a przedniej szyby już nie za wiele ;)

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorów się nie bój są na usługach mafii z testowego ;) Ten z mojego linku sprawia wrażenie solidniejszego ale to może przez to, ze z fot bije amejzing ajfona. Chyba się skuszę na ten Belkin Vent.

 

Belkin-Car-Vent-Mount.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

2kzbUSQ.jpg

 

deyOwFP.jpg

 

3dMY3V4.jpg

 

Wygodnie się pyrga w ekranik, w słońcu salceson robi co może więc jest wystarczająco czytelnie, kabel od ładowarki nienatrętnie sobie dynda po lewej stronie konsoli, bo kawałek niżej jest gniazdo 12V. Jakbyś chciał to do jakiejś Skody to kupuj śmiało, Suzuki określa ten pojazd jako "wersja premium". To czyni ze mnie eksperta.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to musi przeszkadzać...

 

Jedyny minus taki, że nie widać zegarów - a to dla mnie spory minus. ... ciekawe kiedy jakiś producent wpadnie na pomysł montażu ekranu w środku kierownicy (oczywiście odpowiednio umieszczony elastyczny OLED, by nie było problemów przy otwieraniu poduszki).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus taki, że nie widać zegarów - a to dla mnie spory minus. ... ciekawe kiedy jakiś producent wpadnie na pomysł montażu ekranu w środku kierownicy (oczywiście odpowiednio umieszczony elastyczny OLED, by nie było problemów przy otwieraniu poduszki).

 

Na co komu ekran na środku kierownicy jak już pojawiają się w autach wyświetlacze HUD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...