Skocz do zawartości
darksoul

Program do edycji wideo z opcją importu sekwencji klatek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Ostatnio naszła mnie potrzeba dorwania jakiegoś softu do tworzenia filmów, który miałby opcję importu sekwencji wideo jako kolejne klatki (póki co teo które dorwałem pozwalały wrzucać tylko gotowe filmy). 

Dodatkowo wypadało by aby miał możliwość dodawania dźwięków w dowolnym momencie. 

Na koniec opcja wywalenia renderowanego filmu w jakims sensownym kodeku np H.264.do mp4

 

Apka ma mi służyć do składania animacji 3D w całość. Niestety (a może i stety) apki do 3D wyrzucają sekwencje kolejnych klatek i dopiero z tym pracuje się dalej.

 

Do tej pory używałem Adobe AfterEffects ale że chcę podłubać w domu a niestety Adobe wprowadziło sobie teraz licencje subskrypcyjne co mnie trochę odstrasza. . Wolałbym coś gdzie sobie zapłacę raz i mam święty spokój (np biorę lapka i uciekam do lasu ;) )

Do tego raczej nie planuje używać wszystkich wodotrysków które oferuje AF kiedy dłubie w domu. Ba jak jest jakiś free soft to nawet lepiej ale obawiam się że może być różnie.

 

Ktoś ma jakiś pomysł/cynk?.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś to specjalnie interesowało póki co jedno co mi się ciekawego nasunęło to Vegas Movie Studio (v13 na dzien dzisiejszy). Demko już łądnie importuje sekwencje klatek i na starcie pyta o framerate więc wygląda na dobrego kandydata.

Jak już się na niego zdecyduję (lub coś innego to też wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...