Skocz do zawartości
Gosu

Poszukuje Radeona FURY X

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Od ponad tygodnia bardzo dużo czasu schodzi mi się na testy różnych GPU, przygotowuje konkretny test wielu kart, tak żeby pokazać ich realną wydajność i potencjał jaki w nich drzemie. Nigdzie nie mogę znaleźć kogoś kto ma Fury X a tej karty mi do testów brakuje. Kiedy wszystko skończę, materiał pojawi się na kanale Extreme Hardware - https://www.youtube.com/channel/UCQSy7A7a75eE0H7bDfRpEew

 

Czy ktoś z Was ma Fury X i pomógłby dodać brakujące ogniwo? Dwie opcje

 

1. Zapraszam do siebie, jeśli jesteś z Warszawy bądź okolic, sprawdzimy jak Fury X radzi sobie kiedy CPU nie jest wąskim gardłem

2. Podeślij do mnie swoją kartę, potrzebuje tylko jednego dnia na testy i odsyłam. Dodatkowo odeślę Ci kartę wyczyszczoną , paczka pancernie zabezpieczona.

 

Karty które już przetestowałem do wielkiego testu GPU

 

GTX 680 / GTX 680 SLI / GTX 960 / GTX 970 / GTX 970 SLI / GTX 780Ti / GTX 780Ti SLI / Radeon R9 290X / Radeon R9 290X CF .

 

Karty które czekają na testy ale już je mam - GTX TITAN X / GTX TITAN X SLI (leżą moje biedaki w pudle i czekają aż wrócą do kompa :D ) / GTX 980Ti / GTX 1070 / GTX 1080 / GTX 1080 SLI / Radeon RX480 / GTX 1060 oraz możliwe, że TITAN X Pascal oraz TITAN X Pascal SLI

 

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc, będę bardzo wdzięczny . Prefeuję opcję 1 , bo wspólnie siedzieć przy testach zawsze raźniej :)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...