Skocz do zawartości
Gość Zakochany Graham

Jak sie ukryc na forum ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochany Graham

SLuchajcie, nie jestem zwolennikiem multiosobowosci. Jest to dla mnie dziecinne, nienormalne i podchodzi naturlnie pod zaburzenia emocjonalne i rozdwojenie jazni itp.

Jednakze z przykroscia stwierdzam , co mnie wczoraj zaniepokoilo, ze kazdy moj post traktowany jest w przesmiewczy sposob. Napisalem o tym ze auto stalo rok i juz uslyszalem ze jest po powodzi. Zrobilo mi sie troche przykro.

Chodzi o to ze chcialbym was zapytac po czym mnie rozpoznajecie? Chcialbym zalozyc nowe konto i  funkcjonowac na forum jak normalny iuser. Bez zadnej latki . CO mam robic zebyscie nie mogli mnie rozpoznac???

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawyki, pisownia, sposób myślenia. .. i IP z lokalizacją. To forum nie ma aż tylu użytkowników, by cię nie wyniuchali.

 

Wątpię byś umiał udawać nie siebie na dłuższy czas i konsekwentnie ukrywać IP przez proxy czy inne ...

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ci przeszkadza, że jesteś rozpoznawalny? Miliony dziewczyn oddałyby się zgrai syfilitycznych dewiantów i to na jeżu za możliwość zostania internetowym celebrytą. Nie rozumiem czemu się nie cieszysz.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

Wiem ze istnieje zycie realne i cyfrowe pustkowie. Ale to nie jest second life. Wbrew przekonaniu co poniektorych, wcale nie odczuwam zadnej satysfakcji z bycia, zadnym celebryta, (zreszta wiem ze to srakazm) tylko jakims posmiewiskiem na forum. Juz nie bawia mnie akcje sprzed 15 lat. Od czasu do czasu rzuce ciezki zart ale to wszystko. O wiekszosc rzeczy pytam na powaznie. Czasami napisze co robie gdyz dziele sie z wami ta informacja. Ot tak z przyzwyczajenia.

Niemniej naprawde odczuwam pewien dyskomfort psychiczny, kiedy staram sie poruszac wazne tematy a wszystko konczy sie w ten sam sposob. Kazdy watek, ktory zaloze, majac nadzieje na powazna odpowiedz, traktowany jest tak samo. Ironia, wysmiewanie i juz robi sie balagan!!!

Sam nie wiem. Wspolczuje czlowiekowi, ktory napawalby sie radoscia sadzac ze bycie posmiewiskiem na forum komputerowym jest wazna czescia jego realnego zycia. Ze czerpalby satysfakcje i czul sie kims , tylko dlatego ze jest jakas karykatura na necie.

 

Czlowiek powinien reprezentowac soba pewne rzeczy i wartosci. A tutaj co najwyzej wejsc i popisac o glupotzch, ktorych wstydzi sie w realnym zyciu.

 

Nie bede zakladal zadnego nowego konta. Nie bede kupowal startera zeby miec dynamiczne IP korzystajac z modemu 3g.

 

ZOstaje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

Czyli kolejny post śmieć. Zauważył?

Gdyby sie przyjrzec wiekszosci niektorych wypowiedzi to mielibysmy do czynienia z calym wysypiskiem. MOwie oczywiscie o wypowiedziach innych osob. No ale nie bede sie czepial. : )

Mnie porpsortu chodzi o to zeby spoleczenstwo forum traktowalo mnie jak normalnego usera. Nie jak kogos z jakims brzemeieniem. Szkarlatna litera itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama forma w jakiej piszesz nadaje się już do "lajkowania" - brak polskich znaków, niechlujstwo w pisaniu - to bezpośrednia cecha nieszanowania innych. O merytoryce nie wspomnę, a i tak na końcu piszesz, że masz na to "wy*ebane", więc po co zakładasz takie tematy, które i tak nie zrealizujesz? Śmiecisz. 

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od dyskusji. Działy jak Co kupic sa od doradzania i pomocy innym. Nikogo nie obchodzi co jesz na obiad i jakies durne przemyslenia.  Dostales tyle banow i zalozyles tyle kont ze az glowa boli. Kto normalny tak robi ?  Na prawdę proponuje isc do specjalisty a nie leczyc sie na forum dyskusyjnym.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od dyskusji. Działy jak Co kupic sa od doradzania i pomocy innym. Nikogo nie obchodzi co jesz na obiad i jakies durne przemyslenia.  Dostales tyle banow i zalozyles tyle kont ze az glowa boli. Kto normalny tak robi ?  Na prawdę proponuje isc do specjalisty a nie leczyc sie na forum dyskusyjnym.

Ale niech najpierw spyta się żony czy mu pozwoli.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLuchajcie, nie jestem zwolennikiem multiosobowosci. Jest to dla mnie dziecinne, nienormalne i podchodzi naturlnie pod zaburzenia emocjonalne i rozdwojenie jazni itp.

Jednakze z przykroscia stwierdzam , co mnie wczoraj zaniepokoilo, ze kazdy moj post traktowany jest w przesmiewczy sposob. Napisalem o tym ze auto stalo rok i juz uslyszalem ze jest po powodzi. Zrobilo mi sie troche przykro.

Chodzi o to ze chcialbym was zapytac po czym mnie rozpoznajecie? Chcialbym zalozyc nowe konto i  funkcjonowac na forum jak normalny iuser. Bez zadnej latki . CO mam robic zebyscie nie mogli mnie rozpoznac???

POzdrawiam

 

Ratunkiem dla ciebie jest nowa rodzina

 

 

 

rodzina na pisi labie, tam cie zrozumieja i pokochaja

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

zaraz sie okaze ze to ja JESTEM NORMALNy a reszta ma problem, to tez jest hipotetycznie mozliwy scenariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje od razu <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>c mnie w takim razie jesli to jest problem. rotfl.

Takie prośmy to raczech na testowym. Nie wiem jednak, czy któryś jest teraz wolny.

 

rodzina na pisi labie, tam cie zrozumieja i pokochaja

Nie po do go przygarnęliśmy, by go oddać na kiś lab.

zaraz sie okaze ze to ja JESTEM NORMALNy a reszta ma problem, to tez jest hipotetycznie mozliwy scenariusz

To jest kwestia normy, nie jakiegoś scenariusza. Normy ustala większość, więc normalność ci nie grozi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie prośmy to raczech na testowym. Nie wiem jednak, czy któryś jest teraz wolny.

W zamian za tydzień na którejś z tych jego wysp mogę mu nawet plecy i rowek wydepilować woskiem.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

Mialem kiedys ciocie pracujaca w kinie muza. I mialem z 11/12 lat i wpuscila mnie na Milczenie Owiec. Dobry film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje od razu [ciach!]c mnie w takim razie jesli to jest problem. rotfl.

 

Nie rozważam tego w kontekście problemu. Znam natomiast fora, że post bez ogonków nie przejdzie, ale są to fora wstępnie moderowane. Cóż, dla mnie ma to znaczenie. Bylejakość nie powinna być wszędzie akceptowana. Ot tyle.

 

Jak uważasz, że to normalne, to pisz oficjalne pisma, listy bez znaków diakrytycznych, bez interpunkcji. Cóż Twoja wola pisać, innych czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...