Skocz do zawartości
raggy

Redmi Note 3 Pro vs Redmi 4 Prime

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jakies porady, sugestie zawsze mile widziane. 

 

Redmi Note 3 Pro - z tym modelem ponoc sa problemy jezeli chodzi o dostanie euti/szkla na global version w jakosci zadowalacej ;/


 



i mam cene nizsza niz Redmi Note 3 Pro z Carrefour'a (nawet wliczajac w to ubezpieczenie od vat'u), tylko trza poczekac na dostawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej kupić wersje nie global redmi note 3 pro? Chyba że tak ci zależy na paśmie b20. Bo note 4 ogolnie ma słabszy procesor, zrobiony co prawda w 14nm zamiast w 28 przez co będzie bardziej energooszczędny, ale ogolnie jest słabszy niz snap 650 w note 3 pro. Poza tym ilośc romów do wgrania na xda, pod note 3 pro "kenzo" jest ogromna, no i nie będziesz mial problemów z etui etc. Kumpel zakupił wersje International czyli Kate, w pazdzierniku i do teraz pokrowca normalnego kupic na to nie moze. Note 3 pro ma tez wiekszy ekran.

 

Tutaj jest w sklepie technos za 900 zł, kumpel kupował tam Mi Max i nie było zadnych problemow. 

 

http://www.technos-online.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-snapdragon-lte-3-32gb-16mpix-4050-mah-(srebrny).html

 

Jest to wersja Kenzo o ile dobrze wiem.

Edytowane przez DarkSoul88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bo note 4 ogolnie ma słabszy procesor, zrobiony co prawda w 14nm zamiast w 28 przez co będzie bardziej energooszczędny, ale ogolnie jest słabszy niz snap 650 w note 3 pro.

Akurat tutaj jest mowa o Redmi 4 Prime, a nie Note 4, bo on raczej szybko na nasz rynek nie wejdzie. Miał dopiero premierę z procesorem Snap 625. Niby w obu ten sam procesor ale to inne modele, a Redmi 4 Prime ma być dostępny w Polsce. Może nawet jeszcze w tym miesiącu lub w marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Note 3 z SD650 na rynek europejski ma B20. Redmi 4 Prime - szczerze nie wiem czy już wyszedł międzynarodowy. 

Oba fHD, N3 0,5" większy przy takiej samej baterii.

 

Redmi 4 Pro czy tam Prime ma oficjalny Global MIUI, tylko wersja standard jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

podlaczam sie pod watek, Panowie jaki telefon od Xiaomi polecicie do kwoty 600PLN? Z malym +/- cenami prosze sie sugerowac na allegro czy tez innych portalach ktore maja normalne ceny tych telefonow :)

 

Edit: ogladam to, ale gubie sie w tym jego filmiku bo strasznie chaotyczny jest

 

Edytowane przez SOOB3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Note 3 z SD650 na rynek europejski ma B20. Redmi 4 Prime - szczerze nie wiem czy już wyszedł międzynarodowy. 

Oba fHD, N3 0,5" większy przy takiej samej baterii.

i tak i nie albowiem jak sprawdzalem pasmo b20 (800mhz) jest wykorzystywane tylko obecnie przez plusa (ja wlasnie bede migrowal przy telefonie z plusa do virgin)

 

Akurat tutaj jest mowa o Redmi 4 Prime, a nie Note 4, bo on raczej szybko na nasz rynek nie wejdzie. Miał dopiero premierę z procesorem Snap 625. Niby w obu ten sam procesor ale to inne modele, a Redmi 4 Prime ma być dostępny w Polsce. Może nawet jeszcze w tym miesiącu lub w marcu.

i dlatego porownywalem cenowo te dwa modele - prime (lub pro jak niektorzy go nazywaja) na ibuygoo wraz z ubezpieczeniem od vatu (ok 50% taniej niz ekstra 23% vat) wychodzi cenowo prawie tak samo

 

wiec zostaje wybor albo R3N pro w wersji CN i bujanie sie z euti / szklem (patrzac po lawinie komentarzy o nie, to zlote grale) lub w wersji chinskiej (bo pasma i tak moj operator nie wykorzystuje) lub nowszy model (R4Prime/pro) w bardzo podobnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

podlaczam sie pod watek, Panowie jaki telefon od Xiaomi polecicie do kwoty 600PLN? Z malym +/- cenami prosze sie sugerowac na allegro czy tez innych portalach ktore maja normalne ceny tych telefonow :)

Jak na Allegro to do 600 zł dobrym wyborem będzie Redmi 3S. Trochę słabszy jest Redmi 4A, ale można go kupić w większości znanych sklepów z pewną gwarancją. Jak znajdziesz do tej ceny Redmi 3S to będzie to najlepszy wybór.

 

i tak i nie albowiem jak sprawdzalem pasmo b20 (800mhz) jest wykorzystywane tylko obecnie przez plusa (ja wlasnie bede migrowal przy telefonie z plusa do virgin)

 

i dlatego porownywalem cenowo te dwa modele - prime (lub pro jak niektorzy go nazywaja) na ibuygoo wraz z ubezpieczeniem od vatu (ok 50% taniej niz ekstra 23% vat) wychodzi cenowo prawie tak samo

 

wiec zostaje wybor albo R3N pro w wersji CN i bujanie sie z euti / szklem (patrzac po lawinie komentarzy o nie, to zlote grale) lub w wersji chinskiej (bo pasma i tak moj operator nie wykorzystuje) lub nowszy model (R4Prime/pro) w bardzo podobnej cenie

Wydajnościowo lepszy będzie Redmi Note 3, ale mi osobiście bardziej do gustu przypadł wygląd Redmi 4 Pro. Czytałem również opinie, że w Note 3 zdarzają się popalone piksele, ale jak jest w Redmi 4 to nie wiem. Gęstość pikseli lepsza w Redmi 4 Pro ze względu na mniejszy ekran. Ciężko zdecydować, bo modele różnią się nieuansami. Takie suche dane http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/12520/13806/0/0/ Może poszukaj testów aparatów i to pomoże zdecydować.

Edytowane przez Tyran1918

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...