Skocz do zawartości
kozdroman

msi 1050 ti oc 4gb piszczenie cewek a gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kartę jak w opisie.

podczas gier słychać piszczenie cewek w karcie. W pracy na pulpicie tego nie ma.

dzieje się już to mniej więcej od 40 fps w górę - im więcej fps tym bardziej jest to wkurzające.

podejrzewałem płytę główną, ale jednak po odpięciu kabla hdmi od karty graficznej cewki cichną.

Jest to tzw ćwierkanie, albo piszczenie.

Co ciekawe mimo wyciszonego paxa m70 którego zakupiłem dalej to słyszę tak jak przedtem choć cały komputer dość znacznie się uciszył i nawet terkotania wentyla od zasilacza już nie słyszę.

 

Czy uznają taką wadę na gwarancji? miał już ktoś do czynienia z tym?

W sumie to miałem już zwrócić na zwrot do 14 dni, ale spóźniłem się o dwa dni niestety z samym zgłoszeniem..

 

ostatnio też doszło brzęczenie jak na przykład obracam postacią w grze. Obrócę w jedno miejsce brzęczenie jest, a jak obrócę się i spojrzę gdzie indziej

to ustaje

Edytowane przez kozdroman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować oddać kartę na reklamację, ale jest spora szansa, że w zamian dostaniesz inną z piszczącymi cewkami. To bardzo częsty przypadek i występuje w kartach od wielu lat...

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd ja wiem? Jak dodałem do obserwowanych to i do tytułu dodało takie coś dziwacznego.

Z drugiej strony aż tak głośno tego nie słychać. Podejrzewam, że też trochę płyta główna daje czadu jest już stara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się udało z tym tematem.

No być może. Zasilacz to antec vp 500 a płyta to msi b75ma-p45. Zasilacz najtańszy sensowny. Mam go już ponad 2 lata, ale działa i szkoda mi wywalać kaske na nowy. Kurcze no kanał. Nawet jak YouTube włączę to coś tam zaczyna ćwierkać, ciszej niż w grach ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...