Skocz do zawartości
KurczaQU

Wieszanie YT.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch miesięcy mam problem z YouTube - tylko. Często podczas załączania innego filmu czy próbie przewinięcia tego który aktualnie oglądam mój Google Chrome zawiesza się (brak odpowiedzi), jeżeli poczekam chwilę to wraca on do życia ale miejsce filmu zastępuje zielone pole. Najdziwniejsze jest to, że problem występuje na Google Chrome, Firefoxie czy Explorerze a temu zjawisku nie towarzyszą żadne skoki wykorzystania procesora czy pamięci (sprawdzałem w menadżerze). Dodam, że z innego powodu przywracałem swojego Windowsa 10 do stanu "fabrycznego" i nie przyniosło to żadnych rezultatów. Windows 10 oczywiście w pełni zaktualizowany, wszelkie sterowniki również. Apropo sterowników, wymieniałem kartę graficzną z 960 na 1070 i problem nie zniknął więc grafikę wykluczam, jeżeli w ogóle mogła by powodować takie problemy. Ktoś ma jakiś pomysł co namieszałem/namieszało się?

 

Specyfikacja pc:

 

System operacyjny: Windows 10

Karta graficzna: GTX 1070 MSI GAMIX X

Procesor: Intel I5 6600k

Płyta główna: MSI B150 Gaming M3

Pamięć: 1x KINGSTON HYPERX FURY BLACK 8GB DDR4

Zasilacz: be quiet Pure Power L8 600W

Dysk: Samsung SSD 850 EVO 250GB

Chłodzenie procesora: Dark Rock 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sterownik biosu był nie aktualny - z wersji B40 za pomocą MSI Live zaktualizowałem go do wersji B70, sterownik SSD był również nie aktualny - zaktualizowałem go za pomocą Samsung Magician, jeżeli chodzi o Memtest to nie wykrył on żadnych błędów. Zobaczymy co się będzie działo dalej, póki co odpaliłem na próbę kilka filmów na raz, poprzewijałem je trochę i problemów brak. Mam nadzieje że to to było przyczyną problemów choć dziwne, że inne więcej wymagające więcej od pamięci rzeczy jak np. Wiedźmin 3 nie sprawiały problemów. Dziękuję za odzew, pozdrawiam.

Edytowane przez KurczaQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...