Skocz do zawartości
FuckCaptcha

Instalacja kamery IP

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zainstalować kamerę IP na klatce schodowej mojej kamienicy i połączyć ją z komputerem, który znajduje się w odległości ok. 5-7m w linii prostej (po drodze jest ściana i schody na klatce) od miejsca instalacji. Chcę nagrywać przez całą dobę na HDD w przynajmniej 1280x720 @ 25 fps.

 

Czy taka kamera wystarczy?

 

http://techplanet.pl/produkty/kamery-sieciowe/tp-link-nc250-wifi-n300-cloud-ip-camera,71361.html

 

Czy powinienem kupić do niej antenę Wi-Fi, żeby poprawić moc sygnału?

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi, to proszę je podać, bo nie mam doświadczenia z rzeczami tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobne rozwiązanie zastosowane na monitoring parkingu pod domem. Z tym że u mnie kamera nagrywa na kartę pamięci a nie na dysk twardy. Jedyny minus jest taki że, stare nagrania tzn sprzed 3 dni są kasowane i automatycznie zastępowane nowszym nagraniem. Mam inną kamerę ale muszę przyznać że w dzień obraz jest ok natomiast w nocy, jakość mizerna. Ogólnie rozwiązanie się sprawdza, podgląd kamery z każdej części świata i mi to wystarcza. Jeśli masz możliwość to celu w coś w full HD, z pewnością będziesz bardziej zadowolony. Pozdro.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...