Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Artoz

Podłączenie dysku do modemu (RJ45 - usb)

Polecane posty

Witajcie, 

Napotkałem problem w momencie chęci podłączenia dysku zewnetrznego do modemu w celu stworzenia domowej "chmury" dla wszystkich użytkowników. W modemie mam miejsce na port RJ45. 

Znalazłem adaptery z microUSB męskiego do żeńskiego RJ45. Stąd moje pytanie brzmi. Czy podłączenie dysku w sposób: dysk - adapter - kabel ethernet - router zadziała? Jeśli nie to czy istnieje jakiś inny sposób na stworzenie takiej chmury?

Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam,

Artoz  :> 

Nie zadziała.

Istnieje.

Serwery nas, obudowy na dysk z wyjściem lan

Ewentualnie router z usb jeśli masz dysk z wyjściem usb. To rozwiązanie działa jednak najczęściej średnio lub wcale (jak u mnie).

Witajcie, 

Napotkałem problem w momencie chęci podłączenia dysku zewnetrznego do modemu w celu stworzenia domowej "chmury" dla wszystkich użytkowników. W modemie mam miejsce na port RJ45. 

Znalazłem adaptery z microUSB męskiego do żeńskiego RJ45. Stąd moje pytanie brzmi. Czy podłączenie dysku w sposób: dysk - adapter - kabel ethernet - router zadziała? Jeśli nie to czy istnieje jakiś inny sposób na stworzenie takiej chmury?

To najpewniej jest po prostu modem kablowy również, stąd RJ45

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.