Skocz do zawartości
Doh

dobrze ofiltrowana obudowa atx

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję obudowy która zmieści chłodzenie 165mm, będzie miała w miarę łatwy montaż filtrów, które będą na wszystkich wlotach, opcjonalnie może być wyciszona ale to nie ma większego znaczenia, okno czy nie, to też bez znaczenia, jeśli chodzi o wentylatory, to też nie ma znaczenia gdyż mam swoje i będę je montował (wiec teoretycznie im mniej tym taniej powinno być :P), rozmiary to max szerokość 22cm, wysokość 45cm, głębokość 53cm

przeglądam głównie na morelach, bo tam rozmiary są w miarę nieźle opisane, mimo wszystko, sporo obudów nie ma opisane jaka max wysokość chłodzenia dla proca wejdzie, wiec pomyślałem, że może ktoś się orientuje bardziej ode mnie i mógłby mi pomóc.

Jeśli chodzi o cenę, to szczerze mówiąc, po tym czasie który zmarnowałem na szukanie obudowy w odpowiednim rozmiarze, jestem w stanie zapłacić tyle ile trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadszedł dzień zakupu i widzę że nikt nie ma propozycji :(

 

znalazlem taką http://www.fractal-design.com/home/product/cases/define-series/define-c

jednak jej wadą jest to ze jest bardzo krótka, gdyby było chociaż te 5cm więcej to by była po prostu idealna, nie rozumiem czemu producent nie zrobił jej troche głębszej, a wersje mini mogl skrocic :(

Edytowane przez Doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to ma byc zabawne to ci cos pyklo

True that. W ostateczności możesz szukać obudów nieposiadających fabrycznie zainstalowanych filtrów powietrza. Po zakupie dodasz je samemu. Jest obecnie sporo filtrów montowanych na magnes (np DEMCiflex). Łatwo je zdjąć do czyszczenia. W ten sposób będziesz miał do wyboru więcej obudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadszedł dzień zakupu i widzę że nikt nie ma propozycji :(

 

znalazlem taką http://www.fractal-design.com/home/product/cases/define-series/define-c

jednak jej wadą jest to ze jest bardzo krótka, gdyby było chociaż te 5cm więcej to by była po prostu idealna, nie rozumiem czemu producent nie zrobił jej troche głębszej, a wersje mini mogl skrocic :(

Zauważ, że obudowa nie ma zatoki na napęd cd. Jeśli używasz oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...