Skocz do zawartości
logon666

ZOTAC 1080 AMP! Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy możecie powiedzieć mi coś o tej karcie? Jest ona w tej chwili w niezwykle kuszącej cenie, ale zastanawiam się czy to właściwy wybór. 

 

Na zagranicznych stronach trafiłem na trochę opinii, że szybko się psują, ale ciężko mi stwierdzić na jaką skalę jest to zjawisko.

 

Może warto poczekać jeszcze z tydzień, aż ceny większej ilości modeli pójdą w dół?

 

Będę wdzięczny za jakieś sugestie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No GTX 1070 kosztowała w zakupie hurtowym 329 dolarów, teraz kosztuje 279 dolarów, a sprzedaje się za 1899 zł. GTX 1080 ostatnio nie zamawiałem większej ilości za to mam rabat na nie 100 dolarów. Za każdy sprzedany proc intela dostaje od 30 zł do 100 zł zwrotu. "Janusze płacą"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ZOTAC'a właśnie AMP - nie polecam. Miałem jedną sztukę, temperatury wysokie i problemy ze stabilnością (ale to moje zdanie). Dla mnie wystarczył jeden raz i nigdy bym już nie kupił nic od ZOTAC'a.

Edytowane przez thevpe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta kusząca cena to jaka?

Nvidia obniżyła ceny na 1070 i 1080 - jak na razie sklepy dopiero powoli obniżają. Info było tutaj

 

3 tygodnie temu kupiłem 1070 gaming X za niemal 2200zł (dzisiaj go oddałem), w tej chwili po dołożeniu 130zł mam 1080 AMP (https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1080-amp-8gb-gddr5x-256-bit-hdmi-dvi-3x-dp-box-zt-p10800c-10p-928004/)

 

Rozważałem też kupno gainward'a (https://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx1080-phoenix-8gb-gddr5x-256-bit-dvi-hdmi-3x-dp-box-426018336-3644-947661/), w sumie jedyne co mnie powstrzymało to dwuletnia gwarancja (chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że za 2 lata będę mógł sobie pozwolić na zakup nowej, więc teoretycznie nie powinienem się tym aż tak martwić) 

To są dobre karty, ostatnia rewizja poprawiona i już nie ma takich problemów

 

Dobrze usłyszeć przynajmniej jedną pozytywną opinie. 

 

Z recenzji którą podlinkował @leven wynika, że temperatury są głównym problemem tej karty, ale z tym chyba można trochę powalczyć kosztem emitowanego hałasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...