Skocz do zawartości
Niebieskid

GTX 1060 czy GTX 1070?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, którą kartę wybrać? Wiem że 1070 jest o niebo wydajniejsza. Jest sens czekać aż cena 1070 spadnie do około 1500 zł w Polsce? Za granicą są już takie ceny, ale nie wiem jak z wysyłką i czy płaci się cło i inne koszta. Jeśli wybrałem nie ten dział, bardzo przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując w Europie nie płaci się żadnego cła lu innych dodatkowych kosztów poza kosztami wysyłki.

 

 

Ja tam widzę ceny w okolicach 1700 zł. No i skąd wiadomo o obniżkach cen? Co by miało je wywołać? Konkurencji póki co brak w tym segmencie.

 

Pewnie z oficjalnego komunikatu Nvidii o obniżce cen 1080 i 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No GTX 1070 kosztowała w zakupie hurtowym 329 dolarów, teraz kosztuje 279 dolarów, a sprzedaje się za 1899 zł. GTX 1080 ostatnio nie zamawiałem większej ilości za to mam rabat na nie 100 dolarów. Za każdy sprzedany proc intela dostaje od 30 zł do 100 zł zwrotu. "Janusze płacą"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są chwilowe obniżki, wchodzi 1080Ti to obniżają 1080 już teraz można znaleść po 2200+ a 1070 wydaje się mniej opłacalne bo około 1700zł jak narazie. Co do 1060 to chyba cena zostanie obniżona o 10$(teraz za zachodnia granica najtańsze są poniżej 1100zł).

Ludzie chcą utrzymać jak najdłużej "tajemnice" żeby pozbyć się swoich kart na alledrogo.
Zachęcam do sprawdzenia wątku o 10x0 na konkurencyjnym forum. Tam ludzie soprzedaja 1070 w cenie nowych 1080 bo wiekszość ludzi nie wiedziała o obniżkach!

 

Przykład 1 , 2 , 3 nic nie jest chwilowe, przy tych cenach najlepiej brać 1080 bo to tylko 300-400zł wiecej od 1070.

 

Ciekawe czy ceny się zmienią gdy 1080 dostanie pamieci 11 Gbps a 1060 9Gbps.

 

Edytowane przez aro52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już miałbym brać to od msi jak wszystko. https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-msi-geforce-gtx-1080-gaming-8g-dl-dvi-d-hdmi-dp-3-atx-tf-vi-gtx-1080-gaming-8g-1057617/ Swoją 960 OC 2GB bym sprzedał za jakie 600 zł myślicie?

I tak narazie nie kupię ani nie sprzedam obecnej bo OC do samochodu wyjdzie mnie połowę tego gtxa 1080xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...