Skocz do zawartości
mesieq

Komputer gotowy koszyk, opinia czy wsztko ok.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć taki komputer i potrzebuję opini czy wszystko jest ok.

 

https://www.morele.net/inventory/info/oQcQCY/

Przede wszystkim podaj jaki masz budzet, do czego bedziesz uzywal kompa i jakiej rozdzielczosci/odsiezania planujesz uzywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet >2700 bez hdd i ssd , 1080p, gry wot, trackmania, blitzkrieg 3, jakieś mmorpg, dałem do zestawu chłodzenie bo nie trawie boxowego chłodzenia, to co teraz pokazałem to jest dla mnie nad wystarczające, jeszcze jak by dało się zejść z ceny to było fajnie. Jeśli odpalę wiedźmina 2,3 w medium 60 fps to będzie fajnie.

Edytowane przez mesieq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiec zmien na  Corsair DDR4, 8GB, 2400MHz, CL14, Vengeance LPX - CL 14 vs to co Ty podales CL 16. W przyszlosci sobie dolozysz druga kosc. Reszta jak na moje oko OK, ale pewnie sie ludzie znajda co lepszy zasilacz by polecali.

Edytowane przez neoHannibal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz płytę z 4 slotami na ram, 9zł droższa. 

https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b250m-ds3h-b250-ddr4-hdmi-dvi-vga-matx-976046/

 

Zasilacz taki sobie, ja bym odpuścił to chłodzenie na razie i dołożył do jakiegoś średniaka chociaż, a chłodzenie za następne kieszonkowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...