Skocz do zawartości
wojtas0112

Laptop 17,3" do pracy 5000pln - CAD / Corel / Pakiet Office

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Poszukuję nowego laptopa do pracy.
Aktualnie używam DELL'a M6500 - jego największa zaleta to matryca z rozdzielczością 16:10..Naprawdę wygodnie się na tym pracuje.
Problem w tym że siada tam karta graficzna, bateria i ... no ma już swoje lata smile.gif

Poszukuję teraz czegoś na zastępstwo - do 3-4tys netto .
Najważniejsze żeby była 17 calowa, matowa matryca - to podstawa (o ile to możliwe to 16:10)... bawiłem się z biurze na DELLu M6800 - fajny sprzęt ale jest spora różnica pomiędzy 16:10 a 16:9....
Dalsza sprawa to dysk SSD - 500GB min...
W pracy głównie pracuję na Outloocku, Exelu itd... ale też często używam Corela (importując z programów graficznych jakieś bryły projektów) przy których mój obecny laptop dostaje zadyszki, i to sporej....import czasami trwa z 15 minut bardziej skomplikowanych projektów.

Dodatkowo zaczynam się uczyć pracy na SolidWorks'ie co też jest dość wymagającym oprogramowaniem.

Ogólnie mam duże zaufanie do DELL'a, i myślałem właśnie o stacji roboczej M6800 - ale tu raz - ekran odrobinę mniejszy (a nie wygodnie przeskakiwać z większego na mniejsze:)).
A druga sprawa dość często jestem w podróżach służbowych gdzie pracuje np. w pociagu / samolocie to z drugiej strony jest to trochę ciężki klamot...

Dlatego piszę z małą prośbą o nakierowanie na coś innego smile.gif 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...