Skocz do zawartości
smogo

gtx1060 + i5-7500 do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i panie), czy zestaw planowany na:

 

- procesor:  i5-7500

- płyta:        Gigabyte GA-B250M-D3H (micro ATX)

- grafika:     GTX 1060 6GB

- RAM:        DDR4 PATRIOT Elite, 2x4 GB, 2400 MHz, 15 CL

- SSD:         Iriridum Pro 240GB

- dodatkowo obciążone wyjścia USB:     3x3.0 + 2x2.0

 

nie będzie zbyt wymagający dla zasilacza Corsair CX450M? Teoretycznie zaspokaja wymagania tej konfiguracji, ale...

 

Łączny budżet na wszystko to na ok. 3 700 PLN.

 

Chętnie zapoznam się też z innymi uwagami co do powyższego jeśli się jakieś pojawią. Póki co mam jednak jeszcze kilka dodatkowych pytań:

 

- jak jest z głośnością fabrycznych wiatraczków do i5-7500 pod obciążeniem? Nie znalazłem informacji na ten temat.

 

- jak istotny w tym wypadku jest obieg powietrza w obudowie? Tymczasowo chcę Zalmana  ZM-T1 Plus, gdyż nie widzę alternatywy w budżecie i wymiarach. Wiem, że to papierowa obudowa i miejsca w środku na styk, zwłaszcza dla mojej grafiki ale próbuję upchnąć to w dostępnej przestrzeni przy biurku. Dorzucę do tego kilka wentylatorów i mam nadzieję, że pochodzi dopóki nie znajdę czegoś bardziej odpowiedniego.

 

- procesory BOX zdarza się znaleźć taniej niż OEM-y - jest tu gdzieś haczyk?

Edytowane przez smogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...