Skocz do zawartości
Mailo95

Komputer do max 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję komputera tylko i wyłącznie do jednej gry ( wymagania podam na dole). Posiadam Monitor Iiyama XB2783HSU-B1DP  , system również posiadam . Gra ma śmigać na najwyższych detalach jak najlepiej ( o ile się da). Ja niestety nie znam się na komputerach , pozdrawiam.

 

Wymagania minimalne gry.

System windows vista,7,8 lub 10

Procesor intel/AMD z SSE2

karta graficzna z obsługą directX  10 lub lepsza

4 GB pamięci ram.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś tylko napisać co to za gra? Wymagania nic nie mają do rzeczy bo rzadko pokrywają  się z rzeczywistością.  Jak to CS:GO  to 1500 zł to troszkę mało, ale idzie coś  złożyć  na Pentium G4560 i  RX 460. 

 

https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_marzec_2017?page=0,4

 

 

Trzeba dokupić jedynie obudowę. Można zrezygnować z napędu no i ew. zamiast Dysku HDD wziać jakiś  120 GB SSD. Pod system  i jedną  grę wystarczy, a komfort pracy o wiele lepszy. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi mi, że chodzi o przeglądarkowe MMORP, które pójdzie na wszystkim... Wystarczy Ci Pentium G4560 i jakakolwiek płyta. Komp z obudową, zasilaczem i dyskiem SSD pewnie za mniej niż 1K złożysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to przeglądarkowe MMORPG , jasne pójdzie na wszystkim , ale gdy coś więcej się dzieje , np dużo ludzi w jednym miejscu to mój laptop ni jak nie wyrabia . Mnie nie interesuje żeby gra chodziła w 20 fps . Możesz mi złożyć jakiś zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek: Intel core i3 2,20 ghZ

Ram:8gb

Karta graficzna:Intel HD 4000 ,NVIDIA GeForce GT 635M

Jeżeli jest że tak napisze zadyma na mapie , to laptop nie wyrabia nawet na najniższych detalach i rozdzielczości , maks jest po 10-15 fps a tak kompletnie nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wybacz, ale w kontekście podanych wymagań gry, to:

- albo gra jest po prostu niedopracowana (to chyba dalej beta)

- albo masz jakiś problem ze sterownikami, np. gra nie przełącza się na GPU Nvidii, tylko jedzie na intelu. Z tym, że ona nawet na intelu powinna chodzić płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem , dobra myśl . Ale mógłbyś złożyć mi komputer do tej ceny co prosiłem , żebyn przynajmniej wiedział na co mogę liczyć.Nawet za te 1200-1300zl z obudową , najtaniej jak się da xd. Będę strasznie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składanie zestawu do kwoty jest stratą czasu. Szanuj ludzi.

 

Trzeba wiedzieć czy gra potrzebuje mocne cpu czy gpu, czy cpu 2 wątkowe wysoko taktowane + jak najlepsza grafa czy może mocne i5 i integra wystarczy.

Może być też tak, że nie da się poskładać zadowalającego zestawu w tej kwocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuje wszystkich , po prostu chciałem żeby ktoś kto się na tym zna mi pomógł , chyba od tego jest to forum? Piszesz głupoty, jedyna osoba która mi tu pomogła to DiJkstra także dzięki, dalej może poradzę sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuje wszystkich , po prostu chciałem żeby ktoś kto się na tym zna mi pomógł , chyba od tego jest to forum? Piszesz głupoty, jedyna osoba która mi tu pomogła to DiJkstra także dzięki, dalej może poradzę sobie sam.

 

Jakie głupoty pisze?

Przecież dobrze mówi.. Skoro jest to MMO, a po gameplayu widzę.. 

To nie jestem pewny na 100% ale będzie potrzebne więcej ramu + procesor i5.

Grafiką to ta gra nie grzeszy więc luz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem , dobra myśl . Ale mógłbyś złożyć mi komputer do tej ceny co prosiłem , żebyn przynajmniej wiedział na co mogę liczyć.Nawet za te 1200-1300zl z obudową , najtaniej jak się da xd. Będę strasznie wdzięczny.

 

Ale naprawdę ciężko powiedzieć, co brakuje Twojemu komputerowi, bo totalnie nie wiem nic o tej grze, a patrząc po jej wymaganiach, to powinna Ci śmigać na notebooku, którego masz. Jeżeli poszukasz na dedykowanym jej forum i znajdziesz bardziej szczegółowe informacje, to pewnie ktoś Ci pomoże złożyć zestaw. 

Strzelam, że ta gra jest dość kiepsko zoptymalizowana. Zacznij od zapuszczenia w tle jakiegoś monitora użycia GPU (obu, żeby się upewnić, które tak naprawdę działa), CPU i RAM. Przynajmniej będzie wiadomo co się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuje wszystkich , po prostu chciałem żeby ktoś kto się na tym zna mi pomógł , chyba od tego jest to forum? Piszesz głupoty, jedyna osoba która mi tu pomogła to DiJkstra także dzięki, dalej może poradzę sobie sam.

Fochy walisz. Mam ostatnio trochę wolnego i byłby skłonny ZROBIĆ ZA CIEBIE ZADANIE DOMOWE i pokopać na forum tej gry oraz na YT jak ona działa i pomóc Ci, ale z takim podejściem powiem tylko jedno: powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...