Skocz do zawartości
Mich4S

Zestaw Super Low Profile - chłodzenie cpu, płyta główna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z was spotkał się z taką płytką? Chodzi mi o coś w ten deseń: https://www.asus.com/Motherboards/H110T/specifications/, gigabyte mile widziany.

 


Witam. Widziałem już kilka zestawów(radiator + wiatrak) o wysokości około 3cm. Czy są jakieś mniejsze? Mogą ewentualnie celować w bok. Jest mi potrzebne, bo nowy komputer chcę zrobić jako "case-mod" i poszukuje naprawdę chudego chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte 600-640zł

 

Gigabyte ge h110tn  

GA h110 tn-m

 

ASRock ~350zł

 

ASRock h110tm

ASRock h110tm  R2.0

zaproponowany przez ciebie Asus h110t 

 

Czy masz na mysłi takie chłodzenie?

Dynatron k2  100zł

Dynatron R25  170zł

lub

 Noctura NH-L9i  low profile 190zł 

Cooltek  ITX30  170zł

Thermaltake meorb  II 120zł

Dynatron K129 P1 HE  150zł

W razie wątpliwości czy cooler będzie pasował  do podstawki musiałbyś dowiedzieć się bo nie we wszystkich sklepach jest info o socket 1151/1150. Niektórzy producenci/dystrybutorzy wysyłają zestawy do montażu np. dla 1151

 

https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-thermaltake-engine-27-cl-p032-ca06sl-a-1083551/  ten jest ciekawy, ale przypuszczam, że cena dyskwalifikuje 

Edytowane przez Dart9
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Czy są jakieś mniejsze? Mogą ewentualnie celować w bok. Jest mi potrzebne, bo nowy komputer chcę zrobić jako "case-mod" i poszukuje naprawdę chudego chłodzenia.

Jak z miejscem na szerokość? Bo są płaszczki wysokie na zaledwie 25mm, ale wystają poza obrys płyty, wyraźnie poza - cooler od Intela:

 

41G5jMl3%2ByL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...